×
Mobilā versija
Brīdinājums +29°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
30. novembris, 2016
Drukāt

Video: Aizbrauca uz slimnīcu un pazuda… (4)

Kadrs no videoKadrs no video

Bauskas pusē Bērstelē kaimiņš pieskata kaimiņu. Kāda vietējā ciemata kundzes satraukušās par savu kaimiņu Māri, kurš ceturtdien nogādāts Jelgavas ārstniecības iestādē Ģintermuiža, bet līdz šodienai mājās nav manīts, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Māris jau ilgāku laiku sūdzējies par bezmiegu, tādēļ, labu gribēdama, kaimiņiene Lidija padalījusies ar savām miega zālēm. Pēcāk kungam sākuši rādīties rāpuļi, tādēļ izsaukta “ātrā palīdzība”.

Ģintermuižas slimnīcas vadība apstiprina, ka kungs ceturtdien pie viņiem nogādāts, tomēr kategoriski atteicies ārstēties un medicīnas iestādi pametis sakot, ka brauks mājās uz Bausku, iespējams, vispirms iegriezīšoties Rīgā. Ap plkst. 17.00 vakarā, izejot no slimnīcas, sazvanījies ar kaimiņieni Ļenu.

Ar vīrieti ir mēģināts sazināties, taču viņš uz zvaniem neatbild. Pazudušais Māris Simsons ir aptuveni 60 gadus vecs kungs ar īsiem, rudiem matiem un brillēm. Tajā dienā, kad Māri aizveda uz slimnīcu, viņam mugurā bija gaiša virsjaka, kājās kurpes ar aukliņām.

Vīrietim ir slikta redze, kā arī solis nav no raitākajiem, esot grūtības paiet. Regulāri piekopj spirtoto dzērienu lietošanu. Ja kāds Jelgavas vai Bauskas apkārtnē manījis Māri, lūgums sazināties ar Valsts policijas darbiniekiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. Nu un ir atsadies?

 2. Izdalīts pa orgāniem noteikti

  • http://bit.ly/2fxj60V Atbildēt

   Alkoholiķis, kas lieto arī nezināmas izcelsmes tabletes no kaimiņienes par donoru?
   Pirmā iemaksa par labu auto jau šogad? Izsmalcināta rotaslieta mīļotajai sievietei, dāvanas tuviniekiem, traka Jaungada ballīte draugu lokā un nedēļas atvaļinājums kādā no slēpošanas kūrortiem? Tu arī to vari! Piepildi savus slēptākos sapņus.

 3. Ja cilvēks pats nevar novērtēt savu veselības stāvokli, to var vērtēt ārstu ārstu konsīlijs, nevis vienkārši plkst.17.00 palaist ārā. Kā tā var rīkoties?

Draugiem Facebook Twitter Google+