Milans Lučičs (no kreisās) un Kērtiss Geibriels trešdien aizvadīja kārtīgu dūru cīņu.

Trešdien NHL čempionāta spēlē starp Edmontonas “Oilers” un Ņūdžersijas “Devils” komandām īpašā veidā izcēlās divi spēlētāji – Milans Lučičs un Kērtiss Geibriels, kuri pamatīgi izplūcās savā starpā.

FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā!
“Es pat nespēju iedomāties, ka pieaugušai sievietei var kaut ko tādu teikt” – sieviete vilcienā piedzīvojusi nepatīkamu izturēšanos no diviem pusaudžiem
Daudzas šo nezina! 15 populārākās sieviešu kļūdas seksā 20

Neskaskaņas starp abiem hokejistiem sākās spēles ceturtājā minūtē pie “Oilers” vārtiem, kad Lučičs pagrūda Geibrielu, kurš nekavējoties atbildēja. Kautiņi NHL ir ierasta lieta, bet šis izcēlās ar to, ka abi spēlētāji teju minūti bija uz slidām, abiem izdarot vairākus spēcīgus sitienus pa pretinieka galvu.

Pēc kautiņa, kad abi hokejisti devās uz noraidīto soliņa, vairāk apskādēts bija Lučičs.

Šajā mačā ar 6:3 (2:2, 3:1, 1:0) uzvarēja “Devils”, pārtraucot septiņu zaudējumu sēriju. Geibriels izcēlās ar rezultatīvu piespēli.

Tikmēr “Oilers” līderis Konors Makdeivids tika pie sava 100.rezultativitātes punkta sezonā, šo robežu sasniedzot trešo sezonu pēc kārtas. Viņš ir līgas otrs rezultatīvākais spēlētājs aiz Tampabejas “Lightning” uzbrucēja Ņikitas Kučerova, kuram ir pa 11 punktiem vairāk.