Latvijā
Sabiedrība

VIDEO. Policija cer tikt vaļā no 670 metriem mākslīgās kažokādas0

Ekrānuzņēmums no LNT video.

Pavasara tīrīšana Rīgas pašvaldības policijā. Iestāde jau trešo reizi mēģinās atbrīvoties no tās rīcībā esošajiem mākslīgās kažokādas krājumiem vairāk nekā puskilometra garumā, vēstīja LNT ziņas.

Audums noliktavā atrodas jau desmit gadus, un, ja neviens to nepirks arī šoreiz, tas tiks atdots labdarībai. Lai ikreiz nebūtu jālien šaurajās pagrabtelpās, apskatei potenciālajiem interesentiem izlikts viens no mākslīgās kažokādas baķiem.

Kopā tie ir 670 metru. Var uzvilkt līdz televīzijas torņa spicei un gandrīz atpakaļ līdz zemei. Iepriekš bija vēl vairāk, bet aptuveni 1000 metru savu pielietojumu atrada.

Saistītie raksti

Mākslīgo kažokādu Rīgas pašvaldības policija iegādājās 2008. gadā. Īsi pirms krīzes, kad materiālu un pakalpojumu cenas vēl bijušas augstas. Lai ieekonomētu, iepirkumi par formastērpu šūšanu un materiālu tika organizēti atsevišķi.

Ieguvums gan sanāca daļējs. Jau pēc gada tika mainīts formastērpu standarts. Ārpusē ūdeni atgrūdošs materiāls, bet iekšpusē elpojošs, –  lai nesvīst. Pāri palikušajam ārmateriālam lietojumu atrada, uzšujot pārvalkus pašvaldības policijas peldlīdzekļiem. Mākslīgā kažokāda nogūla pagrabā.

Izsole paredzēta pēc nedēļas. Šis būs trešais un pēdējais mēģinājums materiālu pārdot.

Plašāk pievienotajā video.

LA.lv