Viena no pasaules spožākajām futbola zvaigznēm Krištianu Ronaldu pirmajās divās Eiropas čempionāta spēlēs demonstrēja pieticīgu sniegumu, bet trešajā guva divus vārtus, palīdzot Portugālei ar 2:1 uzvarēt Nīderlandi.

7 produkti, kurus nedrīkst otrreiz sildīt: tie var nodarīt būtisku kaitējumu veselībai
Dārzs
FOTO. Cik šogad maksā stādi, un kas ir piedāvājumā? Reportāža no Siguldas Stādu parādes
Gudri jau kopš dzimšanas: 5 zodiaka zīmju pārstāvji, kuri var lepoties ar attīstītu intelektu

Pirmie 11. minūtē vadībā izvirzījās holandieši pēc Rafaela Van der Vārta precīzā sitiena. 28. minūtē pēc lieliskas komandas biedra piespēles beidzot savu gūto vārtu rēķinu atklāja arī Ronaldu, panākot izlīdzinājumu, bet otrajā puslaikā viņš precīzi noslēdza pretuzbrukumu, kas sagrāva Nīderlandes cerības iekļūt ceturtdaļfinālā. Lai to paveiktu, oranžajiem bija jāuzvar ar divu vārtu pārsvaru un jācer, ka Vācija uzvarēs Dāniju (2:1).

Ronaldu izdarīja 12 sitienus pa vārtiem – kopš 1980. gada finālturnīra neviens spēlētājs vienā mačā tik daudz reižu nebija traucējis pretinieku vārtsargu. Viņš kļuvis par pirmo Portugāles futbolistu, kas gūst vārtus piecos lielajos turnīros (“Euro” 2004, 2008 un 2012, Pasaules kausā 2006 un 2010).

Portugāle ceturtdaļfinālā tiksies ar Čehiju, savukārt Vācija spēkosies ar Grieķiju.

{source}
<iframe width=”560″ height=”315″ src=”http://www.youtube.com/embed/27J80cAN25c” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>