×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
10. decembris, 2013
Drukāt

Viena bulta, divi kugāri


Foto - "Shutterstock.com"Foto - "Shutterstock.com"
Vašingtonas (ASV) medniekam noderēja deviņas kaķa dzīvības, kad 16. septembrī viņam izdevās vienlaicīgi nomedīt divas kalnu lauvas – kugārus. Mednieks bija devies vapiti medībās, kad pamanīja lielos kaķus, kas bija atsaukušies uz mednieku briežu buļļa balss atdarināšanu. Mednieks nebija vilcinājies un ar bultu notēmējis uz dzīvniekiem un izšāvis. Pēc šāviena kugārs palēcies un pazudis krūmos.
Mednieks ar draugu sākuši dzīvnieka meklēšanu, bet dīvaini licies tas, ka kugārs aizskrējis pa kreisi, bet asinspēda vedusi pa labi. Kad mednieki aplūkojuši atrasto dzīvnieku, nācies secināt, ka kaut kas nav kārtībā.
Trāpījuma vieta atšķīrās no tās, kur mednieks bija tēmējis. Devušies atpakaļ, mednieki atrada vēl vienu kugāru desmit metrus no šāviena vietas. Mednieks ar vienu bultu bija nomedījis divus kugārus. Tā izrādījās problēma, jo Vašingtonas štatā viens mednieks sezonā drīkst nomedīt tikai vienu kugāru. Uzklausot mednieka stāstu, atbildīgais dienests viņam nepiesprieda sodu, bet piešķīra nepieciešamās atļaujas.
(Žurnāls “Medības”)

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +11.6
Alūksne +8.9
Daugavpils +12
Saldus +9
Liepāja +6.3
Jelgava +11
Ventspils +6.2
Limbaži +9
Madona +10
Rēzekne +10
Draugiem Facebook Twitter Google+