×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Ritma, Ramona
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
22. janvāris, 2017
Drukāt

Vīķe-Freiberga par kapu ažiotāžu: Mana ticība tautai ir iedragāta (41)

Foto - Zane Bitere/LETAFoto - Zane Bitere/LETA

Bijusī valsts prezidente Vaira Vīķe – Freiberga, komentējot atsevišķu mediju radītu skandālu par viņas kapa vietu, TV3 Ziņām atzina, ka tas viņai liek domāt par veciem ”čekas” paņēmieniem: ”Mans pirmais secinājums ir tas, ka mūsu starpā, ir ļaudis, kas ir trenēti pēc vecās skolas.”

”Vecā skola jau no Ļeņina laikiem – viens veids kā iznīcināt cilvēku ir vienkārši – lode pakausī, bet otrs ir iznīcināt viņa raksturu – cilvēka morālā slepkavība. Šāda morāla slepkavība nāk viļņiem, viņa sastāv no akliem meliem jeb no ārkārtīgi sagrozītiem faktiem,” piebilda Vīķe-Freiberga.

“Es nevarēju novilkt to amata mēteli, atstājot amatu. Man viņš joprojām velkās kā aste pakaļ. Paldies visiem, kas izteica savu līdzjūtību jeb sapratni un izpalīdzību, šiem cilvēkiem es no sirds pateicos. Bet otra daļa cilvēku ir tie, ar kuriem tiek manipulēts un tad ir vēl manipulētāji. Un, acīmredzot, šis manipulētājs ir nobijies no tām domām ko es esmu paudusi, vai Latvijā vai ārzemēs,” intervijā sacīja bijusī prezidente.

Prezidente norādīja, ka viņai ir aizdomas, kas ir šis pasūtītājs, tomēr neatklāja, kas tas ir:”Es savu tautu vienmēr esmu idializējusi. Kad es biju prezidente man likās, ka mans uzdvevums ir to latvietību un Latvijas ļaužu potenciālu atmodināt un kā puķīti aplaistīt. Un tagad, kad es redzu tādas zemiskas lietas, un, kad tas zemiskums tiek vērsts pret Tevi, zemiskumu var atdzīvināt ar prastiem un nesmalkiem līdzekļiem un mani skumdina tas, ka mana ticība manas tautas spējām garīgai un psiholoģiskais izaugsmei, tiek iedragāta.”

Pievienot komentāru

Komentāri (41)

 1. Prezidentes k-dze,ja drīkst,es atvainojos visu stulbo sovjietu vietā par tām samazgām,kuras tiek ne bez plašsaziņas līdzekļu/ kā L.Lapsa un Co/ palīdzības pavairotas.ES NETICU,ka normāls ,ticis vaļā no PSRS žņaugiem,latvietis ko tādu spēj paust !Man nav vajadzības jūsu priekšā pielīst,bet es uzskatu,ka jūs bijāt labākā,profesionālākā Prezidente no visiem kopš 1991.g.Bez jums mēs nebūtu ne ES,ne NATO ! Mēs tagad būtu ar tādu analfabētu/ bez valodām !/ kā Vējonis ,”Krim naš”,t.i.,”latvija naša!”variantā.
  Un tā daļa cilvēku ,arī mana kaimiņiene,kuri skumst pēc PSRS ,kā Putins, arī gānās par jums,JO viņi nevar sagremot to,ka esam ES un NATO ,ne NVSĀ VAI šosĀ utt.Jūs nebijāt “mūsejā “.Viņi labāk redz pieņem analfabētu Vējoni un redz krimiķi Hūti premjeros,pat piedodot stulbumu un zādzību,korupciju !
  Daudz kas būtu sakāms,bet šo sovjietu kastu neizmācīsiet būt eiropejiskiem,civilizētiem.Ja man nav,tad arī tev jāēd kartupeļi ar sāli vai voblu.Paanalizejiet mūsu mēdijus,TV !Ar ļooti retiem izņēmumiem/ L.A.,IR,Nekā pers.,de facto/ PSRS laika sēnalas un apmaksāta propoganda !Politiķi lielā daļa Hūtes nopirkti vai citādi korumpēti,kuriem nerūp ne valsts,ne pamattauta.ES jūtos kā 1945.g. situācijā,kad latvietis nebija saimnieks savā Tēvzemē.Vējoni uztrauc,ka okupanti nejūtas kā mājās !
  Neredzu perspektīvu neatkarīgai,latviskai Latvijai !Būs šausmas pēc 2018.g. vēlēšanām !
  Bet ticiet man,ka labākajā latviešu tautas daļā jūs tiekat godāta.Suņi rej,bet karavāna?Pareizi! iet tālāk !
  Lai jums veicas !

 2. Varējāt jau vainot jebko vai jebkurus, bet savu latviešu tautu jau nu gan nevajadzēja noniecināt. Latvieši ir ļoti smagi cietuši vēstures pēdējos 800 gados. Ir izkauti gudrākie, bet gēni jau ir tāda lieta, ka viss atjaunojas pēc vairākām paaudzēm. Galvenais lai tā mērķtiecīgā slepkavošana apstājas.

  • Tā jau nav tauta, uz ko Vīķe Freibergas kundze ir aizvainota: tie ir kādi 150 cilvēki, kas raksta komentārus pie dažādām interneta portālu ziņām un rakstiem un tautu reprezentē tikai tik lielā mērā, cik smilšu grauds – pludmali.

  • Te pat nav ko komentēt,jo jūsu “superkom.”viss pateikts,ka tieši tādus kā jūs jāvaino!Kurš tad piem.,atdevis LV galvaspilsētu Rīgu okupantiem? Ja nebūtu kangaru pēc jūsu šnites kā Ameriks ar bandu un nebūtu pat varbūt no Gulaga atbraukušo veču kas pārdodas atkal okupantiem par tramvaja biļeti,tad mēs būtu paši saimnieki savā DZimtenē.Tagad Rīga atkal okupēta.Latvieši atkal trimdā kā pēc 1945.gada.Baisi klausīties kā zemojas večas par centiem Ušaka priekšā.Kad tanī pašā laikā šis par komunālajiem plēš desmit ādas!Ja jūs zinātu kas notiek RD pie Ušaka,tad pat Šķēle jums liktos labvēlis un nabags!Ušaks bez “latviešiem”negānītos par Rīgu!
   VVF 100% taisnība !Paskataties kā krievi aizstāv gan korumpēto Ušaku,gan zaglīgo Putinu ar viņu miljoniem. Latvietim ir verga dvēsele un daba !

 3. Par cilvēku spriež pēc darbiem, ne vārdiem. Par labu reputāciju ir jārūpējas visu savu mūžu, bet viens negīts notikums to var sabojāt neatgriezeniski. Cieni citus un citi tevui cienīs. Nedari otram to, ko nevēlies lai dara tev. utt. Ja vēl ko var saglābt tad tagat labāk ir kusēt, vainot sevi, bet ne tautu!

 4. Ne par kapiem. Padomju gados vietās, kur kādreiz bijis Ļeņins, uzstādīja piemiņas akmeņus vai piestiprināja plāksnes ar tekstu, ka “šeit bija Ļeņins “. Kā Jūs, būdama L R Prezidente, atļāvāties IEKALT AKMENĪ savu vārdu tautai TRAĢISKĀS vietās? Un tas tikai tāpēc, ka piedalījāties memoriāla atklāšanā! Lēti un neglīti! Ko ar tiem akmeņiem darīt nākamajām paaudzēm? Atstāt uz mūžīgiem laikiem?

 5. ērce > V.-Freiberga Atbildēt

  Kā ir ar tautas ticību, resp. uzticēšanos, Tev ?

 6. Kremēt ne kapavietas un pelnus jūřā. Ops ar veco vvf nevajadzētu piesarņot jūru bet kūdras maisā par supstrāts gurķu vai tomātu.

 7. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt


  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Tautai, kura nezina vai pat ignorē savu pagātni, NAV nākotnes.”

  Un, arī: “Nekas nav aizmirsts un neviens nav aizmirsts.” ?

  =======

  Mediju ziņa (2009. gads): “Latvijā ir daudzi cilvēki, kuri gribētu mani uztvert kā Laimes Lāci”, Amerikas Tirdzniecības palātas Latvijā rīkotajās “biznesa pusdienās”, atbildot uz jautājumu par “iespējamo atgriešanos Latvijas politikā”, šādu apgalvojumu esot “neviennozīmīgi paudusi” izbijusī šīs valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga…
  —–
  .
  “Ja Es būtu Laimes Lācis…”
  ( O.M.© “Hroniskais pjedestāls” – 7.02.2009., Nr.6. )
  .
  “Ja Es būtu Laimes Lācis,
  Šurp no ‘Kanā(riņiem)’ nācis,
  Muļķu Zemei “laimi” nesot ~
  “Pūlim” ‘nespīdētu’ stresot!
  .
  Ja Es būtu Laimes Lācis,
  Kurš šai “valstī” ‘tusēt’ sācis,
  Rukšķu ‘pasūtīts’ uz… (Pili) ~
  “Pūlis” ‘fanotu’ par SILI!
  .
  Ja Es būtu Laimes Lācis,
  Kuram ‘fiškā’ vājprāts nācis,
  Laist pie varas Trekno Buķi ~
  “Pūlis” (p)iespraustu Man puķi!
  .
  Ja Es būt Laimes Lācis,
  Pilnu skapi ‘štātēm’ vācis,
  Lillā toņos ‘ieturētām’ ~
  “Pūlis” iztiks ‘panckām’ lētām!
  .
  Ja Es būtu Laimes Lācis,
  Vientiesīšus ZOMBĒT sācis,
  Tautas-‘klōzē’ “mantras” paužot ~
  “Pūlis” ‘daiņos’, beņķus laužot!
  .
  Ja Es būtu Laimes Lācis,
  Kurš pa Pili gadiem ‘krācis’,
  Kamēr “valsts” ‘uz grunti sēdās’ ~
  “Dižķibele” Man ‘nāks pēdās’!…”

  Būšot “pūlim” Laimes Lācis!!!
  Tikai… sen šim izbirt sācis,
  Skaidu pelējums no ‘iekšām’ ~
  Kas tās ‘šķūrēs’, plikām riekšām?…
  .
  Diez vai – Muļķu Zemes “pūlis”,
  Kuram ‘lecīgs Ōmes mūlis’,
  ‘Tjūnēts’ “Laimes Lāča” ādās,
  Tikai smagos murgos rādās…

  ======

  oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [cenzēts]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu lumpeņu, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju”, nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” u.c. taml. “biogaļas izstrādājumu” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

 8. mazais latvietītis Atbildēt

  Vai dieniņ! Kā jūs tādai lepnai kundzei drīkstat kaut ko aizrādīt?! Kungu un kundžu priekšā ir jāzemojas, viņiem jāceļ pieminekļi, par viņiem jālūdz Dievs, par viņiem jājūsmo, viņi ir jāslavē. Kungiem un kundzēm vienmēr taisnība un šo kungu taisnību vienmēr vajag enerģiski aizstāvēt (Tas var labi atmaksāties). Visērtāk kungu taisnību aizstāvēt aplamājot un kauninot visus tos, kas cenšas kungus kritizēt – lumpeņi, skauģi, intriganti, kremlīni, marksisti ar izļukātām smadzenēm… Nu kā jums nav kauna?!

  • Njā, tik atbilstošs niks uzrakstītajam – “mazais latvietītis”… Diemžēl, Lielie Latvieši un personības ieriekšējā gadsimitā tika nīcināti visiem spēkiem, un “mazie latvietīši” tur aktīvi piedalījās….

 9. Droši vien nelietis Atbildēt

  Eks-kundzei ntiktu tauta, kura piekrītoši māj ar galvu katram pateiktam vārdam un atzīst jebkuru viņas veiktu rīcību. Jautājums ir vienkāršs – kas ir jādara, lai iegūtu septiņas kapavietas I Meža kapos. Nu, pamāciet, lūdzu, dumjo tautu!

 10. Mans zelts ir mana tauta,mans gods ir viņas gods. šai kundzei tauta ir pūlis, bet gods???

 11. Es tā arī nesapratu, kā viņa ir to kapa vietu dabūjusi. Interesanta izpratne par tiesisku valsti, kur viens likums un viena taisnība visiem

 12. Laikam aizrāvusies ar sevis slavināšanu – NATO un ES ir labi darbi un tad seko tie melnie sākot ar Abrenes atdošanu, pretošanos izbērt čekas maisu un augstprātību …
  Katra pilsoņa gods tikt apglabātam dzimtajos kapos – kā to gribēja arī K. Ulmanis un nevis kaut kur , tur, bet netur…

 13. kapec raksts tiek noversts no pasa galvena..likumos ir noteikta kartiba kada iegustama kapa vieta un tad kada jega no likuma ja to apiet.. . Lai jau tiek.

 14. pagātnes mantojums Atbildēt

  cien. VVF kundze, tas, kas notika kapu “sāgas” sakarā, bija latviešu tautas ikdiena pēc 1940.gada garus 50 gadus. R.Reigans, savulaik, to precīzi noraksturoja kā ļaunuma impēriju. Viss iespējami zemiskākais, ko var saturēt cilvēka būtība, tika neatlaidīgi provocēts un par to piešķirti apbalvojumi. Nu sarkanais mēris ir it kā no Latvijas atbīdīts, bet tā perēkļi saglabājušies un recidīvus mēs jutīsim vēl ilgi. Smaga bija trimda un lielas ilgas pēc dzimtenes, bet šeit latviešiem bija Golgāta

  • ne jau “ļaunuma impērija” bet vīķene personigi šmuci sataisija, un viņa pat te nav dzīvojusi. tandes zemiskumam vienkārši nav robežu, pati taisa šmuci, bet lūk pārejie vainigi, tikai ne jau pati. darit nav kauns, bet celt gaismā viņas šmuci lūk mums jākaunas

 15. Nu varbūt pietiks liet dubļus daudzvārdim “jehhi” un “vārds” par alkatību. Ko tad VVF tev izēdusi vai
  atņēmusi? Un ko tu pats esi labu valstij izdarījis? Neko! Tikai apspļaudījis un nolamālis citus! Bet par
  “mana ticiba VVF…” vispār nav ko ņemt galvā – tīrs apmelotājs no nelatviešu vidus! Vispirms iemācies pareizi rakstīt latviešu valodā un tad lien te komentēt.

  • pēterim gramatika čatā Atbildēt

   ir vienigais arguments kā marasmatisku tanti ar lielummāniju aizstāvet citiem piedevejot izdomatas tautibas. atšķiribā no VVF es te dzimis, audzis un kapavietu pelnijis, kamer tā pasules staigātāja tik sev labumu te gūt atbraukusi, un vel pretendē uz goda vietu

 16. latvijs tuta vinai neitrese ,,,jo grutajos gados ..amerika udzivoja oks tur naf kam vina ,,,vajadziga te aptir tautu…//

 17. Tieši tā- līdz šim Lapsa, kuram var pasūtīt da jebko, mērķtiecīgi morāli ir terorizējis gan ministrus, gan prezidentus. Taču tik pretīgi kā līdz šim nav izdarījies.
  Labāk būtu paskatījies, kur kapa vietu ieguva Grūtups, kur apglabāti Salašņu centra vadības radinieki… Lapsa ar čekista metodēm satracinājis lumpeņus, kuri, apriedami labāko Latvijas prezidenti kā traki suņi, pazaudējuši kaunu un godu.

  • tie citi ko tu piesauc Atbildēt

   jau netēlo enģelišus, tauta dievmāti un svēto kā VVF. tur tā problēma. vai nu, vainu, nevar tēot nezin ko ja dara tādas šmuces

  • Grūtupam tā kapavieta salīdzinot ar te dažu ir maziņa. Un pie tam izskanējušas 2 versijas: 1) kapavieta pirkta laikā, kad VVF bijis nelāgi ar veselību (lai viņai saules mūžs!); 2) pēc pāris dienām tika publicēta sirdi plosoša versija, ka vieta paredzēta pirms pusgadsimta mirušam jaundzimušam. Taisni tāpēc viss šķiet tik savāds un nejauks. VVF dusmošanās atgādina muižkundzes kaprīzes. Reiz jau viņa pie Brīvības pieminekļa sirmgalvjiem parādīja nekrietnu žestu, grozot savu smalko pirkstiņu pie pieres. Tajā brīdī tā kundzīte zaudēja jebkādu vērtību.

 18. Mūsu pašu autas dziesma Atbildēt

  Visi man labi bija
  Ja es pate laba biju…

 19. mana ticiba VVF gan nav iedragāta Atbildēt

  jo es nevienu mirkli neesmu uzskatijis ka viņa ir kas īpšs vai nozimigs. atiecigi viņas zemiskums un pērkamiba, mani nepārsteidza. nu mazliet pārsteidza tā slēpšanās aiz tuvinieku līķiem, tas likās nožēlojami pat viņai, bet citādi ne mirkli nešaubijos viņas lielummānijā un mantrausibā

 20. Nu, nevajadzēja būt tik alkatīgai, tad arī nebūs jāviļās ticībai tautai. Tā nu ir iznācis, ka spožākā prezidente ir arī visalkatīgākā no prezidentiem. Neviens no tiem tā nav slaucis valsti kā Vaira. Vislojālākais tautai sanāktu mūsu pašreizējais Vējonis, ja vien viņš būtu kaut cik jēdzīgs prezidents 😉

 21. Ļoti cienījamā Freibergas kundze! Vai atceraties, kā Jūs mūs – latviešus stiprinājāt no Mežaparka estrādes – Jūs esat stipri, vareni utt.
  Tagad teikšu Jums to pašu – Jūs patiešām esat stipra, varena, gudra un LIELISKA!
  Esmu savā dzīvē tik daudz saskārusies ar skaudību, nenovīdību, intrigām, apmelojumiem. Reizēm jau iekšēji kaut kas iegruzdās, bet es neļauju padoties. es lepni paceļu galvu, jo zinu, ko esmu paveikusi – to man neviens neatņems, lai kā censtos, un stāvu pāri visām šīm niecībām, sārņiem. Apskauž tos, kas kaut ko dara. Apskauž tie, kas paši neko darīt negrib.
  Lai Jums un Jūsu ģimenei saulains dzīves ceļš!

  • Ir 3 varianti – 1) Jūs esat totāli nozombēta; 2) Jūs esat siles kliķei pietuvināta persona; 3) Jūs esat absolūta muļķe. Pie kam, viena iespējamība neizslēdz pārējās.

   • Priekšpilsētas tumsoņa Atbildēt

    Nu bļāviens! Kā naglai pa galvu-super! Tālāk var nelasīt-labāk vairs navar pateikt +++++++++++++++++++++!!!

 22. Nerunājot par inteliģenci tautas vairākumu raksturo vēlēšanu rezultāti, kad pat nelielā pašvaldībā, kurā lielākā vēlētāju daļa viens otru pazīst no bērnības nespējam ievēlēt godprātīgus deputātus. Rodās jautājums: Ko nākošajiem žurnālistiem var iemācīt Kārlis Streips.

 23. Nožēlojaimais un nicināmais lumpeņproletariāts ir sērga. Eksprezidentes k-dzei ir skaidri jāsaprot, ka pie vainas nav latviešu tauta, bet šie sabiedrības atkritumi – postpadomiskais lumpeņproletariāts. Un tā iemesla pēc eksprezidentei vajag izstrādāt un ieviest metodes šī nožēlojamā un nicināmā, šīs sērgas – puslopiskā lumpeņproletariāta izskaušanai. No lumpeņproletariāta izskaušanas ir tieši atkarīga latviešu tautas nākotne.

  • Taisni tā – lumpeņproletariāts un bomži ir Latvijas kā ES dubultnomales sērga. Daļa no šiem komentāriem par to liecina

 24. Šādus naida un melu pilnus komentārus raksta pārliecināti ateisti un komunisti, ne jau kristieši. Te jūs praksē varat pārliecināties, cik “izļurkātas smadzenes” (Astra) ir šai ideoloģiskajai pasugai, jo ar šo marksisma ideoloģiju indēja cilvēku smadzenes un prātus veselus 50 gadus. Rietumos jau bieži vien netic un nesaprot, ka tik briesmīgi var izkropļot cilvēka domāšanu, bet realitāte liecina, ka var, un kā vēl! Tāpēc jau PSRS laikā notika šīs masveidīgās cilvēku deportācijas un slepkavības, cilvēku pārvēršana par vergiem Gulagos, jo šo izpildītāju galviņās bija iepotēts zvērīgs naids pret saviem veiksmīgākajiem līdzcilvēkiem. Un nevajag te pūst pīlītes, ka pie visām šīm zvērībām ir vainīgs tikai viens cilvēks – Staļins. Viņš bija tikai centīgs izpildītājs šai varmācīgajai marksisma-ļeņinisma ideoloģijai, bet, kā redzat, pati ideoloģija vēl ir dzīva daudzu šodienas cilvēku uzskatos un prātos. Viņi vienkārši nevar samierināties, ka ir zaudējuši. Demokrātija atļauj publicēties un viņi izgāž savu žulti.

  • Tātad, pēc tavām domām, visi tie, kuri iestājas pret šādu neglītu “blatu būšanu” no eksprezidentes puses ir ateisti un komunisti, bet īstenie kristieši to atbalsta? Vai tu gadījumā kaut ko nejauc? Tieši PSRS laikā tā blatu būšana un dienesta stāvokļa izmantošana sita visaugstāko vilni. Neatceros, ka PSRS laikos kristieši būtu bijuši pie varas.

 25. Kā var būt iedragāta ticība tautai,ja tautas nemaz nav . Tauta ir vienota pamatiedzīvotāju kopa ar kopējām interesēm un mērķiem ,kas virzīti uz tautas dzīvā un garīgā spēka saglabāšanu un attīstīšanu . Gadus 10 senāk humora raidījumā ,,Imanta – Babīte,, Šoriņš teica paskatīsimies kas dzīvo no mums dienvidos ,ziemeļos, austrumos,tie ir- leiši,igauņi , krievi…Bet kur latvieši? Visi aizbraukuši ,tikai deputāti vien palikuši.Lai izpētītu aizbraukšanas cēloņus Vīķe -Freiberga pat ierosināja izveidot speciālu izmeklēšanas komisiju,kaut gan tautas emigrācijas cēloņi,kas nav mainījušies līdz šai dienai ,visiem bija un ir skaidri.
  Saka kāda tauta ,tāda valdība,saka arī ka ,,zivs ,, pūst no galvas.

  • Kremļa puslopiņš apzināti kaisa vaimanas, izlikdamies par latvieti. Aizbraukuši ir tavi padomju okupanti un viņu pēcteči. Latvieši kopš Dzelzs Priekškara krišanas brīvi braukā pa pasauli, un neliela daļa ir īslaicīgi izbraukuši. Bet tavējie 500 000 padomju okupanti ir aizbraukuši uz neatgriešanos, utainais.

 26. ticiba, ka visus Latvijas tautu vares vazat aiz deguna un ietekmet tikai ar uzspeletu harizmu, iemidzinosu pseido patriotismu, kurs neiet kopa ar ne darbiem, nenostradaja. Ko nu?
  Nu katrs sanem pec nopelniem. Abrenes atdavinasana, cekas maisu slepsana, 2 valodibas atbalsts laikam nav labakie Latvijas prezidentam atbilstosakie raditaji.
  Ar vardiem Riga, ar darbiem, nedarbiem aizkrasne, Maskavas gerevna.
  Un satraukums par to, ka ne visa tauta ir vateni, kam tas patik?
  Prieks tautas tas ir labi, ir ceribas, ka viss nav zaudets, ka nesamierinasimies ar tadu politiku centieniem mus atgriezt vergu imperijas paklautiba un Sibirijas “kurortos”.
  Bet visa sakara joprojam neparstaju brinities par to arpus jebkura saprata esosu tziluma, nodevibas pakapi, kas liek sadarboties ar Cilveces ienaidniekiem cekistiem, faktiski jau tiesata fasisma skolotajiem, lidzdalibniekiem, kuri gaida savu kartu Nirnbega 2.

 27. Cien. Vikes – Freibergas kundze ,Jus esat vieniga politike ,pec Neatkaribas atgusanas,kura ir pozitivi izvedusi Latvijas Valsts vardu pasaule. Latvija viesojas visu civilizeto pasaules valstu politiki,un atdzinigi noverteja Latvijas Valsti. Paldies Jums Prezidentes kundze !
  Par pasreizejo situaciju Latvija es soreiz nevelos izteikties ,jo nevelos sabojat garastavokli ne sev,ne citiem.

  • Paskaidro, ko nozīmē “pozitīvi iznest Latvijas vārdu pasaulē”!
   Ko Latvija konkrēti ir ieguvusi no visiem šiem vārda nesējiem pasaulē?
   Kā ir atpelnījušies visi tie miljoni valsts naudas, ko šie “vārda nesēji” par savām pūlēm no valsts kases ir saņēmuši?

Draugiem Facebook Twitter Google+