Mobilā versija
-0.9°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
23. decembris, 2015
Drukāt

Jaunsargiem – vitamīns un vakcīna

Latvijas Brīvības diena

Jaunsargi ar karogiem pie Brīvības pieminekļa svinīgā pasākuma laikā par godu Latvijas Brīvības dienai - šodien aprit 7884 dienas, kopš Latvija ir atguvusi neatkarību, un tas ir par vienu dienu ilgāk, nekā bija lemts pastāvēt pirmajai Latvijas brīvvalstij.

Jaunsargiem turpmāk atlīdzinās izdevumus par D vitamīna iegādi un vakcināciju pret ērču encefalītu. Valdība vakar akceptēja noteikumus, kas paredz, ka jaunsargam līdz 18 gadu vecumam tiek atlīdzināta vakcinācija pret ērču encefalītu, ja deklarētā dzīvesvieta atrodas ārpus ērču encefalīta endēmiskajām teritorijām, D vitamīna preparāta iegāde, ja tā lietošanu nozīmējusi ārstniecības persona. Noteikti atvieglojumi būs arī jaunsargiem, kas sanieguši 18 gadu vecumu.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+