Mobilā versija
+1.6°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
23. decembris, 2015
Drukāt

Jaunsargiem – vitamīns un vakcīna

Latvijas Brīvības diena

Jaunsargi ar karogiem pie Brīvības pieminekļa svinīgā pasākuma laikā par godu Latvijas Brīvības dienai - šodien aprit 7884 dienas, kopš Latvija ir atguvusi neatkarību, un tas ir par vienu dienu ilgāk, nekā bija lemts pastāvēt pirmajai Latvijas brīvvalstij.

Jaunsargiem turpmāk atlīdzinās izdevumus par D vitamīna iegādi un vakcināciju pret ērču encefalītu. Valdība vakar akceptēja noteikumus, kas paredz, ka jaunsargam līdz 18 gadu vecumam tiek atlīdzināta vakcinācija pret ērču encefalītu, ja deklarētā dzīvesvieta atrodas ārpus ērču encefalīta endēmiskajām teritorijām, D vitamīna preparāta iegāde, ja tā lietošanu nozīmējusi ārstniecības persona. Noteikti atvieglojumi būs arī jaunsargiem, kas sanieguši 18 gadu vecumu.

Pievienot komentāru

Tūrists pēc atpūtas Vecrīgā vairs nespēj atrast ceļu līdz viesnīcai (1)Likumsargi šorīt līdz viesnīcai nogādājuši apmaldījušos tūristu, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli (5)Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli un viņš izsauc likumsargus, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Draugiem Facebook Twitter Google+