×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
16. marts, 2017
Drukāt

VVC nepieprasīs deputāta mandāta anulēšanu Zilupes mēram (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Zilupes novada domes priekšsēdētājs Oļegs Agafonovs.

Zilupes novada domes priekšsēdētājs Oļegs Agafonovs (Latgales partija) aizvadītajā pusgadā ir uzlabojis savas valsts valodas zināšanas un patlaban tās atbilst pastāvošajām prasībām, informēja Valsts valodas centrā (VVC).

Zilupes mērs, kura pārbaudi VVC amatpersonas veica šonedēļ, apņēmies arī turpmāk pilnveidot savas valsts valodas zināšanas.

Jau vēstīts, ka pērn augustā pēc vairākiem neveiksmīgiem mēģinājumiem VVC centra speciālistiem tomēr izdevās pārbaudīt Agafonova valsts valodas zināšanas. Pārbaudē tika secināts, ka tās ir neatbilstošas, par ko 18.augustā sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

Zilupes mērs tika saukts pie administratīvās atbildības – viņam par minēto pārkāpumu tika piemērots naudas sods -, ka arī viņam tika dots pusgads laika savu valsts valodas zināšanu uzlabošanai.

Agafonova valsts valodas zināšanu pārbaudi VVC veica, jo pirms kāda laika bija saņēmis trīs sūdzības par Zilupes mērs nepietiekamajām valsts valodas zināšanām.

Agafonovs nav vienīgais politiķis, par kura valsts valodas zināšanām ir ieinteresējies VVC.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Re kā, iestājoties Vienotības partijas filiālē Latgales partijā uzreiz sāka runāt latviski.Interesanti vai visi bijušie viņa Saskaņas biedri kuri kopā ar viņu pārbēga, arī tikpat labi zina valsts valodu?

  2. Kautkā neticās…

  3. Malacis – ja grib, tad var.

Draugiem Facebook Twitter Google+