Mobilā versija
+7.8°C
Mirdza, Žanete, Žanna
Ceturtdiena, 23. marts, 2017
16. marts, 2017
Drukāt

VVC nepieprasīs deputāta mandāta anulēšanu Zilupes mēram (3)

Zilupes novada domes priekšsēdētājs Oļegs Agafonovs piedalās apvienības "Saskaņas centrs" pašvaldību deputātu konferencē, kurā spriež par Latvijas pašvaldību aktualitātēm, par kopīgām problēmām un to iespējamiem risinājumiem.Zilupes novada domes priekšsēdētājs Oļegs Agafonovs piedalās apvienības "Saskaņas centrs" pašvaldību deputātu konferencē, kurā spriež par Latvijas pašvaldību aktualitātēm, par kopīgām problēmām un to iespējamiem risinājumiem.

Foto - LETA

Zilupes novada domes priekšsēdētājs Oļegs Agafonovs (Latgales partija) aizvadītajā pusgadā ir uzlabojis savas valsts valodas zināšanas un patlaban tās atbilst pastāvošajām prasībām, informēja Valsts valodas centrā (VVC).

Zilupes mērs, kura pārbaudi VVC amatpersonas veica šonedēļ, apņēmies arī turpmāk pilnveidot savas valsts valodas zināšanas.

Jau vēstīts, ka pērn augustā pēc vairākiem neveiksmīgiem mēģinājumiem VVC centra speciālistiem tomēr izdevās pārbaudīt Agafonova valsts valodas zināšanas. Pārbaudē tika secināts, ka tās ir neatbilstošas, par ko 18.augustā sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

Zilupes mērs tika saukts pie administratīvās atbildības – viņam par minēto pārkāpumu tika piemērots naudas sods -, ka arī viņam tika dots pusgads laika savu valsts valodas zināšanu uzlabošanai.

Agafonova valsts valodas zināšanu pārbaudi VVC veica, jo pirms kāda laika bija saņēmis trīs sūdzības par Zilupes mērs nepietiekamajām valsts valodas zināšanām.

Agafonovs nav vienīgais politiķis, par kura valsts valodas zināšanām ir ieinteresējies VVC.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Re kā, iestājoties Vienotības partijas filiālē Latgales partijā uzreiz sāka runāt latviski.Interesanti vai visi bijušie viņa Saskaņas biedri kuri kopā ar viņu pārbēga, arī tikpat labi zina valsts valodu?

  2. Kautkā neticās…

  3. Malacis – ja grib, tad var.

Gunti Ulmani bez pases neielaiž Saeimā; eksprezidents apvainojies (20)Bijušais Valsts prezidents Guntis Ulmanis nav ielaists Saeimas ēkā, trešdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas Sešos”.
Vēl vesels un spēka gados, bet jau pensijā (16)Politiski neērto ieceri reformēt izdienas pensiju sistēmu esošajā sasaukumā, visticamāk, nekustinās
Draugiem Facebook Twitter Google+