×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
21. augusts, 2015
Drukāt

Zemnieku saimniecībā Bērzpils pagastā nodegušas septiņas ēkas

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Balvu novada Bērzpils pagasta zemnieku saimniecībā “Lāčaunieki” nodegušas septiņas ēkas, aģentūra LETA uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Ugunsdzēsēji izsaukumu uz notikuma vietu saņēmuši plkst. 9.45, jo zemnieku saimniecībā degušas septiņas ēkas. Ugunsgrēkā degušas divas saimniecības ēkas, garāža, galdniecības cehs un divas citas palīgēkas. Ugunsliesmas arī pārnesušās uz dzīvojamo ēku.

Kopējā ugunsgrēka platība bijusi 583 kvadrātmetri, lai gan bija aizdegušies pie mājas novietotie dēļi, kas ugunsliesmas pārnesa uz tuvumā esošo mežu. Ugunsnelaimē cilvēki nav cietuši. Ugunsgrēkā sadega zoss, gailis un 12 vistas, bet izglābt izdevās divas vistas. Plkst.14.20 ugunsgrēks tika likvidēts.

Savukārt Mazsalacas novadā degusi divstāvu dzīvojamā māja un ugunsnelaimē ar dūmu saindēšanos cietis, iespējams, mājas saimnieks – 56 gadus vecs vīrietis. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji konstatēja, ka divstāvu ēkai deg jumta konstrukcijas, bēniņu telpa un sodrēji dūmvadā 32 kvadrātmetru platībā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī dzēsti 37 ugunsgrēki, no tiem Rīgā septiņi, citās pilsētās – 11, bet novados 19.

Tāpat ugunsdzēsēji piedalījušies 15 glābšanas darbos un saņēmuši desmit maldinošus izsaukumus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+