Mobilā versija
+0.3°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
26. oktobris, 2015
Drukāt

Zviedrijā nonākušie bēgļi atteikušies palikt laukos (1)

Foto: LETA/EPAFoto: LETA/EPA

Aptuveni 30 patvēruma meklētāju svētdien atteikušies pamest autobusu, kas viņus nogādājis pagaidu mītnes vietā atpūtas centrā Dālarnā, Zviedrijas vidienē, sakot, ka nevēlas palikt lauku apvidū, paziņoja Migrācijas pārvalde.

Limas atpūtas centrā ieradušies divi autobusi ar imigrantiem, bet 30 no viņiem sākotnēji atteikušies kāpt laukā.

Migrācijas pārvaldes preses sekretāre Šarlote Jākobsone paskaidroja, ka šie 30 bēgļi nav jutušies komfortabli mežu ieskautā vietā.

Daži no bēgļiem vēlāk pieņēmuši piedāvātās telpas centrā, kur kopumā var apmesties 50 cilvēki, sacīja amatpersona. Citi joprojām nav apmierināti ar piedāvāto dzīvesvietu.

Situācijā, kad Zviedrijā trūkst mājokļu, kur izmitināt šķietami nebeidzamās patvēruma meklētāju straumes, sociāldemokrātu vadītā valdība liek pašvaldībām visā valstī uzņemt pēc iespējas vairāk imigrantu.

Jākobsone pašreizējo resursu trūkumu raksturoja kā “kritisku situāciju” un atzina – šobrīd nav skaidrs, vai patvēruma meklētājiem, kas ir neapmierināti ar mājokļiem Dālarnas atpūtas centrā, tiks piedāvātas apmešanās vietas citur.

Migrācijas pārvalde pagājušajā nedēļā paziņoja, ka šogad valstī varētu ierasties 190 000 patvēruma lūdzēju.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Un ko tad tie ķēmi cer sagaidīt Latvijā,ja jau viņiem pat Zviedrija neapmierina ?

Polija paziņo par ieceri iegādāties pretraķešu sistēmu Polija trešdien paziņojusi par ieceri iegādāties pretraķešu sistēmu, helikopterus un iznīcinātājus armijas spēku pastiprināšanai.
Interneta hits Igaunijā: "Esmu krievs, bet mīlu Igauniju" (1)Igaunijas interneta lietotāju vidū lielu interesi dažu dienu laikā izpelnījusies Narvas repera Jevgeņija Ļapina igauniski un krieviski dziedātā dziesma “Olen venelane” (“Esmu
Draugiem Facebook Twitter Google+