Foto: AFP/SCANPIX
Foto: AFP/SCANPIX
Berlīnes pilsēta Vācijā.

50 000 cilvēku bez elektrības jau otro dienu. Berlīnē noticis elektroapgādes pārrāvums – ir aizdomas par sabotāžu 0

Pievieno LA.LV

Sestdienas rītā, 3. janvārī, Berlīnes dienvidrietumus skāra plašs elektroapgādes pārrāvums. Desmitiem tūkstošu mājsaimniecību un uzņēmumu pamodās bez elektrības pēc ugunsgrēka kabeļu tiltā netālu no Lihtērfeldes elektrostacijas. Varasiestādes notikušo izmeklē kā iespējamu ļaunprātīgu dedzināšanu, vēsta ārzemju prese.

Aizkuņģa dziedzeris sauc pēc palīdzības: 5 agrīnas pazīmes, kuras nedrīkst ignorēt
PVD publisko satraucošu informāciju par veikalos nonākušiem produktiem: atklāta salmonella un parazīti
“Ibio!” Ilze Viņķele ir uzvilkusies par Dombura raidījumā dzirdēto 14
Lasīt citas ziņas

Saskaņā ar elektroapgādes tīkla operatora “Stromnetz Berlin” un policijas sniegto informāciju bez elektrības joprojām ir aptuveni 45 000–50 000 mājsaimniecību un ap 2 200 uzņēmumu Nikolazē, Cēlendorfā, Vanzē un Lihtērfeldē. Ugunsgrēkā tika bojāti vairāki augstsprieguma kabeļi uz tilta pār Teltovas kanālu.

Ugunsdzēsēji liesmas nodzēsa, taču bojājumu novēršana izrādījusies sarežģīta. “Stromnetz Berlin” brīdina, ka elektroapgādes pilnīga atjaunošana varētu ilgt vēl līdz pat piecām dienām.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.