Foto: Yabresse/Fotolia

9 augi, kas piesaista naudu, mīlestību un uzplaukumu 0

Vai tu kādreiz esi aizdomājies, kāpēc tad, ka ieej kādā mājoklī, tu jūties īpaši labi? Vai arī kāpēc tad, kad tu tuvojies cilvēkam, kam piemīt kaut kas vārdos neizsakāms, tu sajūti, ka vēlies izzust vai aizbēgt no viņa? Mums, iespējams, ir grūti izteikt to vārdos, bet tās neapšaubāmi ir no katra cilvēka nākošās pozitīvās un negatīvās enerģijas sekas.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
7 datumi, kuros dzimuši izredzētie: visticamāk, viņi nenojauš par kādu apslēptu talantu
Veselam
11 drošas pazīmes, ka ar jūsu veselību viss ir kārtībā
VIDEO. “Kaut ko tādu dzīvē nebiju redzējusi!” Kristīne netālu no Valmieras vakarā sastapusies ar veselu “zoodārzu” 8
Lasīt citas ziņas

Nav nekādu šaubu, ka apkārtējo labos vai sliktos nodomus mēs sajūtam ar kaut kādām mums nezināmām maņām, kuras ir visiem no mums, un tās izpaužas ar grūti nosakāmu iespaidu palīdzību, bet būtība ir tajā, ka viņu enerģija ietekmē mūs, un mēs to pamanām.

Ja nevari piespiest skauģus un ļaunprāšus pamest tavu dzīvi, ņem vērā, ka tu vari vismaz mēģināt aizsargāt sevi ar dabas palīdzību, kas vienmēr nāk palīgā, tostarp dažādu augu veidolā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Gadsimtiem ilgi ticis uzskatīts, ka augiem piemīt spēja piesaistīt naudu, veiksmi, uzplaukumu un pat mīlestību.

Kastaņa: šis augs var atnest veiksmi tavam biznesam un tavas ģimenes finansiālu uzplaukumu.

Bambuss: daudzās valstīs uzskata, ka šim augam ir astrāla ietekme, kas dod tam iespēju piesaistīt pozitīvu enerģiju un uzplaukumu.

Orhidejas: līdztekus tam, ka orhidejas padara apkārtējo vidi veselīgāku, tās nakts laikā izdala skābekli, sniedzot tev miera sajūtu.

Lavanda: botāniķi apgalvo – ja nelielus lavandas ziedus ievieto spilvendrānā, to atsvaidzinošais aromāts nodrošinās tev patīkamu atpūtu un veselīgu miegu.

Kliņģerīte: kliņģerītei ir daudz labu īpašību. Tā tiek uzskatīta par augu, kas piesaista veiksmi un pozitīvu enerģiju.

Baziliks: šis augs arī var piesaistīt uzplaukumu un naudu, un ir cilvēki, kas izmanto baziliku zināmu, uzplaukumu veicinošu rituālu veikšanai. Baziliks arī atgrūž negatīvo enerģiju un piesaista veiksmi.

Jasmīns: šim augam piemīt dīvains magnētisms, kas piesaista mīlestību. Tā eļļa darbojas kā afrodīzijs un veicina sapņu piepildīšanos.

Sausserdis: šim augam ir spēja vairot intuīciju; tas palīdz pieņemt pareizos lēmumus, kas vienmēr ir noderīgi, lai piesaistītu naudu un uzplaukumu.

Kumelīte: kumelītei piemīt ne tikai daudzas ārstnieciskas īpašības, bet arī spēja piesaistīt naudu. Tu kādreiz esi aizdomājies, kāpēc projekti nenes augļus? Iespējams, tevi ietekmē sliktas vibrācijas vai skaudība. Arī šajā gadījumā palīdzēs kumelīte!

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.