Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto. Scanpix / IMAGO/MiS

“Baigi jocīgi lasīt, ka ir super augstas cenas veikalos. Pēc manām sajūtām – samazinājušās visai nopietni!” 214

Pievieno LA.LV

Sen nebijusi, karsta diskusija socvietnē X izvērtusies zem @DanaKruu ieraksta par to, ka, viņasprāt, ar cenām veikalos nemaz tik traki šobrīd nav: “Baigi jocīgi lasīt, ka ir super augstas cenas veikalos. Cenas veikalos – pēc manām sajūtām, gatavoju un pērku pieciem cilvēkiem – ir samazinājušās visai nopietni. Pat vistu redzēju 4,99 kg. Eļļa zem 1,5, olas pat kūtī dētās 1,5 eiro. Dārgi bija, kad milti bija 4 eur, griķi 6 eur.”

Veselam
Ārsti brīdina: 4 populāri un “nevainīgi” uztura bagātinātāji, kas var smagi bojāt aknas
Karstums Eiropā kļūst neizturams: 12 austrāliešu triki, kas var glābt tavu vasaru
Kokteilis
Tie izved no pacietības apkārtējos: astrologi atklāj katras zodiaka zīmes viskaitinošāko ieradumu
Lasīt citas ziņas

Kā tas arī bija sagaidāms, komentāri ir vētraini, pirmkārt, jau par to, vai tiešām un kur var novērot šo pārtikas cenu kritumu; otrkārt, vieni pamāca otrus, ka nevajag jau pirkt dārgākos produktus; vēl citi brīnās, kā kāds spēj nopirkt lētos produktus un “nenomirt” no to patēriņa.

Lūk, komentāru izlase par šo tēmu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.