Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības pārstāvis Egils Baldzēns piedalās ziņu aģentūras LETA biznesa portāla “Nozare.lv” rīkotajā diskusijā par iedzīvotāju ienākuma nodokli un nabadzību Latvijā.
Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības pārstāvis Egils Baldzēns piedalās ziņu aģentūras LETA biznesa portāla “Nozare.lv” rīkotajā diskusijā par iedzīvotāju ienākuma nodokli un nabadzību Latvijā.
Foto – LETA

Baldzēns: Valsts zaudējusi 60 000 strādājošo nodokļus, kuri pēc vakcinēšanās prasības pameta darbu vai aizgāja ēnu ekonomikā 202

Lelde Veinberga, TV24

Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības priekšsēdētāj Egils Baldzēns TV24 raidījumā “Dienas personība” norāda, ka valsts ir zaudējusi ievērojamu daļu neiekasēto nodokļu pēc tam, kad stājās spēkā prasība klātienē strādāt ar derīgu Covid-19 sertifikātu.

Reklāma
Reklāma
“Diemžēl bažas ir apstiprinājušās” – deputāts norāda uz paredzamu rezultātu 97 miljonu vērtā iepirkumā par Vanšu tilta projekta izstrādi 1
VIDEO. “Manā īpašumā atrodas 100 svešas automašīnas! Paldies Dievam, ka zeme nav apsēta ar labību,” kurzemniece pauž sašutumu par rallija apmeklētāju visatļautību 10
Viedoklis
Armands Puče: Skatuves māksla patiešām varētu būt mūsu vienīgais ceļš… Jo arī Edgars labi tēlo
Lasīt citas ziņas

“Apmēram 60 000 cilvēku zināmā mērā zaudēja darbu vai “aizgāja” ēnu ekonomikā.

Pieļauju, ka neliela daļa, kuri nebija pabeiguši vai veikuši vakcināciju, varētu pārdomāt un to arī izdarīt, bet katrā ziņā lielākā daļa ir izgājusi no oficiālās ekonomikas vai aizbraukusi uz citām valstīm, kurās ar testu var strādāt,” saka E. Baldzēns.

CITI ŠOBRĪD LASA

Arodbiedrību pārstāvis norāda, ka valstij ir daudz vajadzību un šo cilvēku maksātie nodokļi būtu palīdzējuši, piemēram, stiprināt veselības aprūpi vai valsts drošību.

E. Baldzēns norāda, ka jau deltas varianta izplatības laikā infektologs Uga Dumpis aicinājis ieviest pēc iespēja līdzīgākus ierobežojumus gan nevakcinētajiem, gan vakcinētajiem, gan ar Covid-19 pārslimojušajiem cilvēkiem, jo vīrusa izplatība visās grupās bija teju vienādā līmenī, ko apliecinot arī ASV veselības uzraudzības iestāžu veiktie pētījumi.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.