pexels.com/ Patrick Tomasso

Britu pasažieri, lidojot uz Turciju, pusstundas laikā izdzer “sausu” lidmašīnu 42

Pievieno LA.LV

Britu pasažieri, lidojot uz Turciju, nieka 25 minūšu laikā izdzēra visu lidmašīnas alkohola krājumu.

Kokteilis
Nekas vairs nebūs kā agrāk: šīs 3 zodiaka zīmes ir radikālu pārmaiņu priekšā
Veselam
Klusais slepkava: kardiologs nosauc astoņus slēptus augsta asinsspiediena cēloņus, par kuriem zina vien retais
Nepietiek ar degvielas cenām, tagad vēl šis? Šoferi ir vīlušies, ka atkal jāpaliek bešā 53
Lasīt citas ziņas

Kā vēsta medijs “Independent“, britu pasažieri četru stundu garajā lidojuma laikā jau pirmajā pusstundā atstāja lidmašīnu “sausu.”

Incidents notika nesen notikušā “SunExpress” reisa laikā. Lai gan nav zināms, cik liels bija britu pasažieru skaits, šis reiss bija īpaši paredzēts golfa spēlētājiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Lidsabiedrības vadītājs izteicies, ka nekad iepriekš nekas tāds nav noticis, kad pēc izlidošanas jau pirmajās minūtēs izpārdots viss alus un vīns. Aviokompānija britu pasažierus nodēvēja par hedonistiskiem.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.