Biedrības “Ļauku ceļotājs” vadītāja Asnāte Ziemele.
Biedrības “Ļauku ceļotājs” vadītāja Asnāte Ziemele.
Ekrānuzņēmums no LTV “Panorāma”

Ceļ trauksmi par pašvaldību iejaukšanos viesmīlības nozarē. Situācija tikai pasliktinoties 2

Pašvaldību veidotas viesnīcas, kafejnīcas un kempingi ir iejaukšanās viesmīlības nozarē, kas kropļo konkurenci. Šādu trauksmi jau otro gadu ceļ Latvijas tūrisma asociācija “Lauku ceļotājs”, vēsta Latvijas Televīzijas “Panorāma”.

Reklāma
Reklāma
7 lietas, ko gudri cilvēki par sevi nekad nesaka 20
Dārgāk nekā Šveicē, Vācijā vai Dānijā. Vietnē, kas analizē dzīves dārdzību, norādīts, ka Latvijā komunālie pakalpojumi ir otrie dārgākie pasaulē
Kokteilis
“Tā ir visprastākā lielummānija un cinisms!” Grupas “Līvi” dibinātājs beidzot skaļi paudis savu viedokli par grupas pašreizējām darbībām
Lasīt citas ziņas

Tomēr pašvaldības uzskata, ka šādā veidā glābj no iznīcības kultūrvēsturiskus objektus un atdzīvina tūrisma dzīvi savā novadā.

Uz “Lauku ceļotāja” vadītājas Asnātes Ziemeles galda krājas viesu namu un kempingu sūdzības par pašvaldību iejaukšanos viesmīlības biznesā. Pašvaldību iestādes, piemēram, muzeji, kultūras nami un sporta centri, par neadekvāti zemu cenu piedāvā telpas pasākumiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Par Eiropas naudu atjaunotajās muižās tiek ierīkotas pašvaldību viesnīcas un kafejnīcas.

Pirmo trauksmi par konkurences kropļošanu “Lauku ceļotājs” cēla jau pirms gada, bet šajā laikā situācija tikai pasliktinājusies.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.