“Daži jūtas kā no ķēdes norāvušies, citi otru reizi uz tā paša grābekļa neuzkāps. Es… nekad nevēlos tur atgriezties” – Līnas stāsts par tikšanu prom no krīzes centra 40
Linda Tunte

Jau iepriekš LA.LV publicējām divus rakstus par Līnu – sievieti, kura nonāca krīzes centrā Rīgā. Lai tiktu galā ar emocijām, viņa raksta sava veida dienasgrāmatu, ar kuru piekrita dalīties ar mums. Pirmajā rakstā bija stāsts par nonākšanu krīzes centrā un tur redzēto. Bet otrajā stāstā bija pozitīvs pavērsien – Līnai izdevās atrast darbu un iegūt cerību, ka tiks prom no krīzes centra.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties 64
Ķīnieši ir sašutuši, jo Putina sabiedrotais sola “pakļaut” Krievijas kaimiņus
Bārmeņi atklāj, kurus dzērienus nekad nevajadzētu pasūtīt “pīķa stundās”
Lasīt citas ziņas

Pēc otrās Līnas stāsta daļas publicēšanas man atrakstīja kāda lieliska sieviete, kura uzdāvināja Līnai biļetes uz kino. Līna sūta lielu paldies! Kāda cita lasītāja nosūtīja pārtikas paku, apģērbu, arī tas ir nozīmīgs atspaids. Paldies! Cenšos arī es nedaudz palīdzēt, jo ir sajūta, ka vēl nedaudz, nedaudz un Līna drīz ar visu varēs tikt galā pati.

Laiks stāsta turpinājumam, jo Līnas dzīvē ir notikušas jaunas pārmaiņas, par kurām viņa atkal dalījās ar mums. Šis viņas dzīvē bijis spilgtiem notikumiem bagāts mēnesis.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.