Skaudrā realitāte 40
Linda Tunte

Nosūtu dažas bildes, kā pie mums te izskatās. Ir skumji, to visu ikdienā redzot. Ne jau tikai es. Blakus ir arī grūtniece ar diviem mazuļiem, kuriem piemeties klepus un izsitumi. Dušā ir caurums griestos, daži iemītnieki smēķē iekštelpās, lai gan tas ir aizliegts.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 11
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem
RAKSTA REDAKTORS
“Viņiem ir advokātu aizmugure, par kādu es pat sapņot nevaru!” Darbavieta nelikumīgi sagrauj Baltkrievijas pilsones gadiem veidoto dzīvi Latvijā 25
Lasīt citas ziņas

Virtuvē tikt ir grūtības, cenšos gatavot kaut ko ātri pagatavojamu – piemēram, makaronus, lai iespējami ātri tiktu prom no virtuves kurā ir nepatīkami uzturēties. Visur valda netīrība, daudzi slimo ar vēdera vīrusiem.

***

Saslimu arī es. Biju 6 minūšu vizītē pie ģimenes ārstes. Daktere apskatīja kaklu, ausis, degunu, paklaušināja, pēc tam atkal atgriezās pie datora. Ieteica dažas zāles, analīzes neesot jēga taisīt, jo izskatoties pēc vīrusa. Darbam iedeva slimības lapu.

***

CITI ŠOBRĪD LASA

Ieskrēja šodien sociālā darbiniece, vaicājot, kādi ir mani dienas plāni. Atbildēju, ka plānoju kārtot istabu un nedaudz atpūsties. Tas varot pagaidīt. Kāda no krīzes centra iemītniecēm tiks vesta uz dzemdībām, man jāpieskata viņas bērni. Aizbildinājos, ka esmu slima, tāpēc nav droši iet pie mazajiem. Bet tādas lietas jau te īsti nevienu neuztrauc, mēs katru dienu dzīvojam baktēriju perēklī. Aizgāju pieskatīt bērnus, arī viņi ir saslimuši.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.