Laukos
Graudkopība

Dibina jaunu stipendiju lauku jauniešu atbalstam augstākās izglītības iegūšanai0


Edgars un Līga Ružas vienā no “Sējējs” ceremonijām.
Edgars un Līga Ružas vienā no “Sējējs” ceremonijām.
Foto: Valdis Semjonovs

Lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvās sabiedrības “Latraps” ģenerāldirektors Edgars Ruža un klientu vadības direktore Līga Ruža dibinājuši stipendiju jauniešu atbalstam augstākās izglītības iegūšanai, pavēstīja Vītolu fonda pārstāve Annija Ķepale.

Pēc viņas paustā, Ružu ģimene nolēmusi Vītolu fondā dibināt stipendiju mazturīgu, bet talantīgu jauniešu atbalstam augstākās izglītības iegūšanā.

Ķepale norādīja, ka kooperatīvā sabiedrība “Latraps” sadarbību ar Vītolu fondu aizsāka jau 2013.gadā, dibinot septiņas stipendijas – to mērķis bija atbalstīt Latvijas jauniešus, kuri savu nākotni saista ar lauksaimniecību un studē ar to saistītas zinātnes.

Tāpat viņa piebilda, ka ģimenes veikums ticis augstu novērtēts – Latvijas Valsts prezidents un Ordeņa kapituls par nopelniem valsts labā abus apbalvojis ar Atzinības krustu.

Kā vēstīts, “Latraps” pērn saglabājusi lauksaimniecības tehnikas tirdzniecības un pakalpojumu nozares uzņēmumu līdera pozīcijas pēc apgrozījuma, liecina “Firmas.lv” un aģentūras LETA veidotais “Latvijas biznesa gada pārskats 2019”.

Kooperatīvās sabiedrības apgrozījums finanšu gadā no 2017.gada 1.jūlija līdz 2018.gada 30.jūnijam bija 222,646 miljoni eiro. Tādējādi apgrozījums pieaudzis par 20% salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu.

“Latraps” ir reģistrēts 2000.gadā. Kooperatīva pamatdarbība ir biedriem nepieciešamo lauksaimniecības izejvielu un viņu izaudzētās produkcijas tirdzniecība, graudu un rapšu pirmapstrāde.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

IK
Ilze Kalve
Pasaulē
“Ir jābūt gataviem arī mazāk labvēlīgai situācijas attīstībai.” Vēstniece nosauc visbūtiskāko šībrīža aicinājumu Latvijas pilsoņiem, kuri dzīvo Lielbritānijā
3 stundas
VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
Kāpēc Kurzeme nesākas Bolderājā. Kur beidzas vēsturiskā Vidzeme un sākas Latgale? Intervija ar Jāni Turlaju
Intervija 2 stundas
LE
LETA
Dabā
Nākamnedēļ laikapstākļi mainīsies. Vai karstums vēl atgriezīsies? Sinoptiķu prognoze
2 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Vēlēšanu kaislības Baltkrievijā: aizturēti septiņi Lukašenko galvenās sācenses Tihanovskas štāba pārstāvji
44 minūtes
LK
Linda Kusiņa-Šulce
Kultūra
“Man pārsvarā ir vienalga, ko cilvēki par mani domā!” Māksliniece Anna Heinrihsone par apaļo jubileju, izstādēm un piedzīvoto Parīzē
Intervija 3 stundas