Mākslinieks Uģis Nīgals veidojis arī pasaules latviešu semināra 2×2 logo.
Mākslinieks Uģis Nīgals veidojis arī pasaules latviešu semināra 2×2 logo.
Publicitātes foto

Dizaineram Uģim Nīgalam piešķirta Ērika Raistera piemiņas fonda balva 0

Pievieno LA.LV

2019. gada Ērika Raistera piemiņas fonda balva tiek piešķirta dizaineram Uģim Nīgalam par profesionālo pieskārienu neskaitāmu latviešu ilustratīvo materiālu sagatavošanā 50 gadu garumā, savā Facebook kontā ziņo ASV māksliniece Sarma Muižniece-Liepiņa.

Kokteilis
10 latvieši, kuriem pat mākslīgais intelekts piedēvē kosmiski augstu IQ līmeni 34
Kokteilis
“Jau gadu viņš man ir līdzās katru dienu” – Modris Konovalovs aizkustinošā ierakstā pastāsta par dzīvi kopā ar Alekseju Stepanovu
Kokteilis
9 “nevainīgi” bērnības ieradumi, kas patiesībā bija maģiski rituāli: tikai tu to nenojauti…
Lasīt citas ziņas

Mākslinieks, grafiskais dizaineris Uģis Nīgals veidojis plakātus, pastmarkas, programmas, preses un mācību grāmatu maketus, latviešu izstāžu un mūzikas grupu reklāmas.

Ikgadējo trimdas latviešu fonda balvu mākslinieks saņem par “personīgo ieguldījumu latviešu netradicionālās mākslas un teātra pasaules “saturēšanā kopā” 20. gadsimta 70. un 80. gados Ņujorkas “Loftā””, pauž balvas rīcības komiteja.

CITI ŠOBRĪD LASA

Balvas pasniegšanas ceremonija notiks svētdien, 7. aprīlī, Priedainē Ņūdžersijas štatā.

Ēriks Raisters (1905-1967) bija dzejnieks un žurnālists, viens no rosīgākajiem biedrības “Zaļā vārna” kultūras pasākumu organizētājiem un vadītājiem, vēlāk trimdā – Latviešu Preses biedrības priekšsēdētājs, 60. gados arī ALA Kultūras biroja sekretārs un literatūras sekcijas vadītājs.

LA.LV Google ziņās Pievienot
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.