Elbakjans par jauniešiem: “Ir vienkārši cilvēki, kam tas enerģijas līmenis ir daudz mazāks. Viens var kapāt 24 stundas diennaktī, ja viņam ir ideja” 4

TV24 raidījumā “Uz līnijas” viesojas “Ghetto Games” izveidotājs Raimonds Elbakjans.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties 64
Ķīnieši ir sašutuši, jo Putina sabiedrotais sola “pakļaut” Krievijas kaimiņus
Bārmeņi atklāj, kurus dzērienus nekad nevajadzētu pasūtīt “pīķa stundās”
Lasīt citas ziņas

Viņš dalās pārdomās par novērto savu četru bērnu ģimenē un arī projektu ietveros sastaptajos bērnus. Viņš secina, ka nav iespējams, iet uz skolu un skaidrot kas jādara, kā jādara, ka vienkārši ir jāiet un jādara…

“Ir vienkārši cilvēki, kam tas enerģijas līmenis ir daudz mazāks. Viens var kapāt 24 stundas diennaktī, ja viņam ir ideja. Un nekad nenogurst. Cits var darboties pāris stundas dienā un viņš pēc tam ir vienkārši izsīcis. Ik viens cilvēks zina, ko nozīmē nogurums,” skaidro Elbakjans.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Es domāju, ka šis enerģijas līmenis ir viens no atslēgas momentiem cilvēkam vispār sasniegt kaut kādus rezultātus,”

bieži vien cilvēks nav ne tik gudrs, ne apķērīgs. Viņš vienkārši ir aktīvs. “Ar savu milzīgo enerģiju viņš spēj sasniegt labus rezultātus un kļūt ļoti veiksmīgs.”

Ar jauniešiem ir tā, ka galvenais uzdevums ir palīdzēt noticēt tam, ka katrā no viņa ir maza unikāla lieta, kuru ar enerģiju un darbu, cik jaunietis spēj ieguldīt, viņš varētu attīstīt.

“Es runāju ar jauniešiem par to, ka liekās lietas mēs paliekam malā, saliekam savas prioritātes, saliekam savu dienas plānu utt.”

Tās ir ļoti praktiskas lietas, kuras ir vērtīgi zināt ne tikai jaunam cilvēkam, bet jebkuram pieaugušajam.

“Tad vienkārši tiek parādīts tāds virziens- starp citu ir tāds “Getto Games” ir  Getto akadēmija, kur var iestāties un vasaras laikā palīdzēt veidot projektus,” Elkajnas stāsta, ka ļoti daudzi jaunieši palīdz tieši Getto akadēmijā. Viņi iemācās karināt plakātus, filmēt, fotografēt.

Elbakjans uzsver: “Jauniešus vajag atbalstīt. Ja kādreiz es varēju arī pa ausim sadot, ja mani neklausīja, tad tagad es atrodu tos pareizos vārdus, lai ar tiem aktīvajiem bērniem nonāktu pie kāda veselīga kompromisa.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.