‘Fliegl’ iepazīstina ar jaunu tehnoloģiju šķidrmēslu iestrādei 0

Pievieno LA.LV

Jaunais aprīkojums Skate šķidrmēslu iestrādei ir viegli agregatējams jebkurai autocisternai neatkarīgi no tās ražošanas laika un ir piemērots darbam gan zālājā, gan uz lauka. Jaunais Skate aprīkots ar kolteru, kurā spiediens uz katru sadalītāju ir 6–8 kg, kā arī centrālā un sānu rāmju slīpuma automātiskās kompensācijas sistēmu precīzai reljefa kopēšanas nodrošināšanai.


Andris Kulbergs: Latvija pieļāvusi fatālu kļūdu, bet atkāpšanās ceļa vairs nav
Kokteilis
Vienreiz sāpināsi, atcerēsies visu mūžu: nosauktas zodiaka zīmes, kuras neprot piedot
Kokteilis
Pēc postošā ugunsgrēka beidzot ir skaidrs, kas notiks ar Mika Galvanovska bāru 16
Lasīt citas ziņas

Modelim ir vairākas darba platumu variācijas: 9, 12 un 15 metri, turklāt katras variācijas transporta platums ir 2,6 metri. 


Papildu aprīkojumā ietilpst stieņu mehāniskās vai hidrauliskās regulēšanas sistēma, kas ļauj samazināt atstarpes un pārklājumus smidzināšanas laikā. Skate aprīkots ne tikai ar pogu vadības pulti un ekrāna pagaismošanu, bet arī ISOBUS sistēmu.


CITI ŠOBRĪD LASA

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem
Vairāk lasiet žurnālā Agro Tops

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.