Sports
Hokejs

Eštons Kārters

Rīgas “Dinamo” jaunpienācējam Eštonam Kārteram gūstot divus vārtus, bet vārtu vīram Kristeram Gudļevskim savu cietoksni nosargājot neieņemtu, rīdzinieki otrdien savā pirmajā “Latvijas Dzelzceļa” kausa spēlē “Arēnā Rīga” ar 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) pieveica Jekaterinburgas “Avtomobilist”.

Laukuma saimniekiem piederēja pārsvars (metieni 35:17), katrā no periodiem iemetot pa ripai. Cīņas 19.minūtē Kārters vairākumā ar atkārtotu metienuno vārtu priekšas atklāja rezultātu, bet 36.minūtē viņš pārsvaru dubultoja. Savukārt punktu cīņai pielika komandas kapteinis Lauris Dārziņš, kurš 57.minūtē, atkal vairākumā, panāca 3:0.

Šajā mačā divas rezultatīvas piespēles aizsargam Bendžaminam Māršalam, bet kopumā liela nozīme leģionāriem, jo bez Dārziņa vārtu guvuma no vietējiem pie rezultatīva punkta tika vien Miķelis Rēdlihs trešajā vārtu guvumā.

Rīgas "Dinamo" pārbaudes spēlē uzvar Jekaterinburgas "Avtomobilist"
Saistītie raksti

Trešdien “Dinamo” spēlēs ar Jaroslavļas “Lokomotiv”, sestdien pretim nāks Minskas “Dinamo” un svētdien Kazaņas “Ak Bars”.

Kazaņas klubs turnīru otrdien sāka ar 3:0 pieveicot Minskas “Dinamo”.

Cīņa par “Latvijas Dzelzceļa” kausu norisinās jau 11.reizi. Pērn Rīgas komanda triumfēja turnīrā, pie trofejas tiekot trešo reizi vēsturē.