Ekonomika
Bizness

FOTO: Pazīstamajā Rokkafejnīcas ēkā Liepājā atver “Hesburger” un “Čili Pizza”0


Investējot 1,4 miljonus eiro ēkas iegādē un telpu modernizācijā ,“Hesburger” Liepājā atver trešo ēdināšanas vietu
Investējot 1,4 miljonus eiro ēkas iegādē un telpu modernizācijā ,“Hesburger” Liepājā atver trešo ēdināšanas vietu
Publicitātes foto

Piektdien, 3.maijā, Liepājā, Stendera ielā 18, atklāta bijusī rokkafejnīcas ēka, kas jaunajā konceptā apvieno divus ēdināšanas uzņēmumus, naktsklubu un jumta terasi, portāls “LA.lv” uzzināja uzņēmumā.

Ēkas pirmajā stāvā apvienoti divi ēdināšanas uzņēmumi – “Hesburger” un “Čili Pizza”.

Otrajā stāvā izveidots naktsklubs “Cukurfabrik’ ”, savukārt trešajā stāvā atklāta “Cukurfabrik’ ” jumta terase, informē “Hesburger” attīstības direktore Ieva Salmela.

I.Salmela norāda, ka ēkas īpašnieks ir “Hesburger” un ēkas iegādē un jaunas ēdināšanas vietas izveidē kopumā investēti 1,4 miljoni eiro.

“Hesburger” telpu platība ir 135,6m2, ieskaitot palīgtelpas, savukārt pagrabstāvā ir ierīkotas noliktavas telpas un citas palīgtelpas ar kopējo platību 60,1 m2.

Uzsākot jaunās vietas darbību, nodrošinātas darba vietas 4 darbiniekiem, bet plānots, ka kolektīvs varētu paplašināties līdz aptuveni 12 darbiniekiem.
"Hesburger" atklāšana Liepājā

“Ņemot vērā ēkas potenciālu un iespējas, esam izveidojuši jaunu atpūtas konceptu, kas spēs uzrunāt liepājniekus un pilsētas viesus, vienuviet piedāvājot plašāku pakalpojumu sortimentu”, norāda I.Salmela, uzsverot, ka ilgtermiņā šī var kļūt par iecienītu atpūtas vietu pilsētā.

Līdzās “Hesburger” ēkas pirmajā stāvā atrodas arī “Čili Pizza” picērija. Tāpat kā “Hesburger”, arī viesmīlības uzņēmumu grupai “Tiamo” šī ir trešā atklātā “Čili Pizza” picērija Liepājā.

Tās kopējā platība ir 115 m2, savukārt pagrabstāvā ir ierīkotas virtuves telpas un citas palīgtelpas ar kopējo platību 90 m2.

Kā norāda uzņēmumu grupas “Tiamo” pārstāvis Toms Zukulis, tad jaunais koncepts ar naktsklubu un āra terasi ēkas 2. un 3.stāvā ir veidots tā, lai radītu metropoles gaisotni.

“Jaunajā picērijā daļēji saglabāta “Rokkafejnīcas” aura. Lielākās pārvērtības piedzīvojis ēkas otrais stāvs, kļūstot daudz mūsdienīgāks.”

Saistītie raksti

“Hesburger” ir lielākā ātrās ēdināšanas ķēde Somijā un Baltijā ar vairāk nekā 40 gadu pieredzi nozarē.

Šobrīd “Hesburger” tīklā ir 47 ēdināšanas vietas visā Latvijā, uzņēmuma pārdošanas apjoms 2018. gadā sasniedza 26,1 miljonu eiro, kas ir par 16% vairāk nekā iepriekš. Šogad “Hesburger” atzīmē savu 15 gadu darbību Latvijā.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

Ieva Ēvalde
Ekonomika
“Jaunie vecāki laimīgi brauc mājās ar jaundzimušo, bet jāskatās uz krematoriju!” Ko valmierieši domā par to, ka kļūst par “bēru galvaspilsētu”?
42 minūtes
IK
Inga Kaļva-Miņina
Kultūra
“Mūsdienu komforta pasaulē lasīšana kļūst par ko līdzīgu dārzu ravēšanai vai malkas skaldīšanai!” Dzejnieks Valentīns Lukaševičs par latgaļu valodas vērtību
Intervija 44 minūtes
JL
Juris Lorencs
Pasaulē
Juris Lorencs: Ja liberālajā Rietumu sabiedrībā dažviet ir atļauta eitanāzija vai asistēta pašnāvība, tad kāpēc gan neļaut slimot ar Covid-19?
39 minūtes
IB
Ivars Bušmanis
Latvijā
Lielauces centra iedzīvotāji pašu spēkiem līdz nepazīšanai izmaina savu daudzdzīvokļu namu pagalmu
14 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
“Urnu es saņēmu, bet kas tur iekšā? Es nezinu,” Dairis šokā par apbedīšanas biroja nekaunību 1
12 stundas