Rīgas “Dinamo” spēle pret Magņitogorskas “Metallurg”.

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas “Dinamo” ceturtdien savā laukumā piekāpās Magņitogorskas “Metallurg”, piedzīvojot astoto zaudējumu pēc kārtas.

Onkologi nosauc pārtikas produktus, kurus būtu tūlīt jāpārtrauc lietot uzturā, ja grib izvairīties no vēža
FOTO. Haoss pirms Eirovīzijas lielā fināla: valstis nosoda Nīderlandes pārstāvja diskvalifikāciju, bukmeikeri nosauc pašreizējos favorītus
FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 71

“Dinamo” zaudēja “Metallurg” ar 0:2 (0:1, 0:0, 0:1).

Ripa “Dinamo” vārtos pabija jau mača sākumā pēc Denisa Paršina metiena, taču tika fiksēta spēle ar augstu paceltu nūju. Pa vārtu konstrukciju tūlīt pēc iemetiena trāpīja Ņikita Setdikovs, bet rezultātu viesu labā atklāja Andrejs Nestrašils pirmā perioda vidū ar metienu vārtu augšējā stūrī – 1:0.

Trešās trešdaļas piektajā minūtē savus otros vārtus mačā guva Nestrašils, kuram atlika tikai iemest tukšos vārtos.

“Dinamo” ar 27 punktiem 41 spēlē ieņem pēdējo vietu līgā. Pirmais astotnieks ir 19 punktu attālumā, līdz ar to iekļūšana Gagarina kausā ir tikai teorētiska. Pēdējo reizi pie punktiem izdevās tikt 26. novembrī.

Savukārt “Metallurg” ar 46 punktiem 42 dueļos pakāpusies uz septīto vietu Austrumu konferencē.

Rīgas "Dinamo" spēle pret Magņitogorskas "Metallurg"