FOTO: Regina Bauer/Twitter

FOTO. Tallinas ielās izvietoti plakāti ar nepatīkamiem skatiem – tajos redzamas sagrautas, izpostītas ēkas 165

Vairākās Tallinas daļās ir parādījušies reklāmas plakāti, kuros redzams, kā blakus esošās ēkas izskatītos, ja tiktu sabombardētas vai tām būtu trāpījušas raķetes.

Reklāma
Reklāma
10 apetīti nomācoši produkti, kas jāēd katru dienu 23
“Taksists nolēma kļūt par ballītes kulmināciju” – pašā Rīgas centrā kāda vecmeitu ballīte noslēgusies ar taksista Vjačeslava perversu uzvedību 30
Kokteilis
FOTO. Mākslīgais intelekts nosauc 10 pasaules pievilcīgākos vīriešus. Starp tiem – pretrunīgi vērtēts Latvijas politiķis 100
Lasīt citas ziņas

Portāls err.ee vēsta, ka tā ir ekspozīcija, ko veidojuši igauņu mākslinieki – Rebeka Parbusa un Estookins. Ekspozīcijas mērķis ir aicināt cilvēkus būt pateicīgiem par to, kas viņiem dzīvē ir.

“Domājot par to, cik nestabila šobrīd ir mūsu pasaule, sapratu, ka visu apkārtējo esmu uztvērusi par pašsaprotamu. Sākot no brīvības un neatkarības, beidzot ar ēdienu uz galda un jumtu virs galvas. Ir daudz kā, par ko būt pateicīgam, ” Parbusa norādīja, skaidrojot izstādes būtību.

CITI ŠOBRĪD LASA
“Šie darbi atspoguļo skatus, ko mēs neredzam pilsētas ainavās. Cik ļoti mēs novērtējam tos mirkļus, kad viss ir labi?” Estookins piebilda.

Izstāde ielās, kā arī tiešsaistē būs apskatāma līdz 3. martam.

“Tā ir kampaņa, kuras mērķis ir parādīt, ka krievu pasaule ir reāls drauds un ka nevajadzētu būt ilūzijām par Krievijas nodomiem,” norāda kāda “X” lietotāja.

Vēl kāds “X” lietotājs norāda, ka “tas ir veids, kā atgādināt, ka karš var sasniegt arī Eiropas Savienību.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.