Foto: ekrānuzņēmums/Facebook

Garkalnē Gauja izgājusi no krastiem un appludinājusi vairākas mājas 14

Gaujai izejot no krastiem, Garkalnē, Ādažu novadā, šajā nedēļas nogalē vērojami plūdi, kuru laikā ūdens appludinājis tuvākās mājas un īpašumus, sociālajā medijā “Facebook” ziņo Ādažu novada domes priekšsēdētājs Māris Sprindžuks (LRA).

Reklāma
Reklāma
Šī prece pazudīs no “Rimi” plauktiem! Tirdzniecības tīkls ievieš jaunu biznesa stratēģiju – kas vēl tiks izņemts no sortimenta?
Mājas
7 priekšmeti, ko saskaņā ar fen šui nevajadzētu turēt guļamistabā – tie var ietekmēt emocionālo labsajūtu
“Lai krievi sēž, skatās un trīc, šie ir ievadvārdi!” Ukraina strauji iegūst “muskuļu masu” ballistikā
Lasīt citas ziņas

Politiķis svētdien dienas otrajā pusē informēja, ka viena ģimene lūgusi palīdzību, jo applūdusi dzīvojamā ēka, atslēgta elektrība un dzeramā ūdens padeve.

“Diemžēl ledus Gaujā Ādažu posmā nav izgājis, ūdens līmenis brīžiem ceļas, brīžiem krīt,” rakstīja Sprindžuks.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņš uzsvēra, ka pirmdien, 20.decembrī, sasauks ārkārtas domes sēdi, lai lemtu par atbalstu cietušajām ģimenēm.

Ogres krastos applūst māju pagalmi
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.