Bobs Hārtlijs (pa kreisi) uz “Avangard” soliņa.

Ufas “Salavat Julajev” komanda otrdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa Austrumu konferences fināla trešajā spēlē savā laukumā ar rezultātu 5:1 (3:0, 0:1, 2:0) pārspēja Latvijas izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadīto Omskas “Avangard”, sērijā līdz četrām uzvarām samazinot deficītu līdz 1-2.

Daudzas šo nezina! 15 populārākās sieviešu kļūdas seksā 11
7 produkti, kurus nedrīkst otrreiz sildīt: tie var nodarīt būtisku kaitējumu veselībai 46
Dārzs
FOTO. Ziedu pārpilnā vietējā Holande! Daugmalē milzīgās platībās zied narcises un tulpes

Ufas vienībai ļoti veiksmīgs bija pirmais periods, jo tajā pa vārtiem guva Artjoms Sergejevs, Jonass Kempainens un Tēmu Hartikainens, kas pēc pirmajām 20 minūtēm mājiniekiem ļāva atrasties vadībā ar drošo 3:0. Pēc pirmās trešdaļas Hārtlijs veica vārtsargu rokādi, bet mača 38.minūtē Deniss Zernovs vienus vārtus atguva, tomēr viesi starpību samazināt vēl vairāk nespēja.

Savukārt mača 59.minūtē Maksims Majorovs raidīja ripu jau tukšos “Avangard” vārtos, kamēr 18 sekundes pirms spēles beigām galarezultātu uzstādīja Pjotrs Hohrjakovs.

Sērijas ceturtais mačs notiks ceturtdien Ufā.

Hārtlija iekļūšana Gagarina kausa konferences finālā nozīmē to, ka viņš tuvākajā laikā nevarēs pievienoties Latvijas izlasei. Valstsvienība gatavošanos kārtējam pasaules čempionātam uzsāks 8.aprīlī.

Tikmēr Rietumu konferences finālsērijā regulārā čempionāta uzvarētāja Maskavas “CSKA” ar 2-1 ir vadībā pret Sanktpēterburgas “SKA”.

Gagarina kausa izcīņu piekto gadu pēc kārtas nesasniedza Latvijas komanda Rīgas “Dinamo”.