Jūrmala plāno palielināt maksu par iebraukšanu un iekasēt to visu gadu. Plešs: “Šeit ir jautājums par likumību” 88

Jūrmalas pašvaldība plāno palielināt iebraukšanas maksu kūrortpilsētā no diviem līdz trim eiro un piemērot to visu gadu, lai tādējādi samazinātu satiksmes intensitāti un palielinātu budžeta ieņēmumus. “Šeit ir jautājums par likumību,” komentējot ziņu, TV24 raidījumā “Preses klubs” norāda bijušais vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Artūrs Toms Plešs.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties 64
TV24
“Ar šo gājienu viņi iešāva sev kājā!” Amerikā bijušais čekas aģents citējis Rajevu savā raidījumā 122
Ķīnieši ir sašutuši, jo Putina sabiedrotais sola “pakļaut” Krievijas kaimiņus
Lasīt citas ziņas

Plešs atgādina, ka šī ideja nav jauna: “Kad es biju VARAM ministrs, es tieši apturēju šo te saistošos noteikumus, kurus Jūrmala virzīja ar vēlmi iekasēt visu gadu šo iebraukšanas maksu. Pirmkārt, nebija veiktas nekādas konsultācijas ar sabiedrību, ar uzņēmējiem un šīs normas pēc būtības neatbilst arī vairākiem likumiem, kas nosaka, ka pašvaldību un valsts ceļi nedrīkst tikt lietoti par maksu, šobrīd likumā tādas funkcijas nav. Kāpēc izveidojusies šāda ekskluzīva situācija Jūrmalā, tas noteikti ir jāmeklē. Bet katrā gadījumā es no savas puses arī šobrīd neredzu skaidru pamatojumu.”

Ja Jūrmalai tiek piešķirtas šādas privilēģijas, tādā gadījumā Plešs min savu dzimto Bausku, kur iedzīvotāji jau gadu desmitiem cīnās par to, lai būtu apvedceļš. Viņaprāt, tad arī Bauska varētu sākt iekasēt iebraukšanas maksu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Visu Artūra Toma Pleša viedokli noskaties video!

Atjaunotā Jūrmalas šoseja
Kūrorta svētki Jūrmalā

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.