Skats no izrādes  “Ideālā Žurka”.
Skats no izrādes “Ideālā Žurka”.
Margaritas Germanes foto

Kā dzīvosim ideālajā Latvijā? “Ideālās žurkas” fotogalerija 0

Pievieno LA.LV

Otrdien, 27. martā, Latvijas Nacionālajā teātrī tradicionāli svin Starptautisko teātra dienu, šogad ar iestudējumu “Ideālā Žurka”, LA.lv uzzināja teātrī.

Kas to būtu domājis? 9 lietas, kas deviņdesmitajos bija ikdiena, bet tagad kļuvušas par turīgo privilēģiju
Dzīvoklis Jūrmalā ar skatu uz jūru sajūsmina cilvēkus līdz brīdim, kad viņi ierauga tā cenu
Veselam
Ne tikai atmiņas zudums: ārsti atklāj sešas slēptās demences pazīmes, kuras bieži tiek ignorētas
Lasīt citas ziņas

Ir pienācis ilgi gaidītais 2018. gads! Bet apkārt, par lielu pārsteigumu, valda nīgrums, nomāktība un neticība. Tieši tu esi izredzēts visu sākt no jauna un pārcelties uz teiksmaino Roņu salu – būvēt jaunu valsti no pašiem pamatiem! Vai ņemsi mūs līdzi? Tiešām visus? Vai tomēr atstāsi kādu pieskatīt veco Latviju? Kā mēs, ideālie latvieši, dzīvotu savā ideālajā zemē simt ideālus gadus?

CITI ŠOBRĪD LASA

“Tāpat kā “īsto” izrāžu sērijā, vēlamies, lai skatītājs iesaistās, lai domā līdzi – ko viņš ņemtu uz ideālo Latviju? Lai skatītājs nav tikai vērotājs, lai piedalās, atpūšas un domās veido savu ideālo Latviju,” atklāj Arturs Krūzkops.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.