Karikatūras

Gatis Šļūka. Nesajauciet kabinetus!

Lai Latvijā spētu īstenot sabiedrības masveida vakcinēšanu pret Covid-19, procesā tiks iesaistīti pilnīgi visi, kas var piedalīties, tostarp privātās iestādes, vakar LTV sacīja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš. No viņa teiktā bija noprotams, ka procesā varētu tikt iesaistīti arī veterinārārsti un zobārsti. Latvijas veterinārārstu biedrības direktors Valdis Šmēliņš aģentūrai LETA vakar teicis, ka veterinārārsti nepieciešamības gadījumā ir gatavi mobilizēt spēkus un iesaistīties vakcinācijā.

“Izņemiet!” Ukraiņu karavīrs asi vēršas pret bijušo ministru Sprūdu, kurš īsas tikšanās laikā rīkojies ļoti neētiski
“Latvijā ir tradīcija – katrs jaunais premjerministrs apēd iepriekšējo.”Pēc Kulberga vizītes Ukrainā ārzemnieki smejas, vēderu turēdami
Šefpavārs “McDonald’s” populārajā ēdienā “McChicken” atklāj ko tādu, kas daudziem sabojās apetīti
RAKSTA REDAKTORS
Nozīmīgas pārmaiņas darba algās Latvijā – tās vairs nebūs nekāds noslēpums
Veselam
Seši graudaugi, ko uztura speciālisti iesaka labākai zarnu veselībai – organisms būs pateicīgs
Ārstus sācis uztraukt Donalda Trampa svars – uz viņa augumu kilogramu ir par daudz
Rīgas pašvaldības policijā kaut kas nogājis greizi: dažiem autovadītājiem piespriesti nepamatoti sodi
“Garumzīme neizturēja robežkontroli” – mūsu iemīļotie biezpiena sieriņi var mainīties tā, kā neviens no mums nevēlas
Astoņi “Sadales tīkls” vadītāji gadā izmaksā tikpat, cik 55 elektrotehniķi. Cik nopelna ļaudis, kas šajās dienās mums atgriež elektrību?
Kokteilis
Izrādās, ka pirms aktiera un dziedātāja karjeras Jānis Paukštello bijis uzņēmējs.. Vai vari uzminēt jomu?