Krišjānis Kariņš.
Krišjānis Kariņš.
Foto: Evija Trifanova/LETA

Kariņa avioreisu skandāls. Atrasts vēl viens vainīgais – ierosināta ceturtā disciplinārlieta 106

Saistībā ar ekspremjera Krišjāņa Kariņa (JV) avioreisu skandālu Valsts kancelejā (VK) ir ierosināta vēl viena – ceturtā – disciplinārlieta, atsaucoties uz VK, vēsta Latvijas Televīzija.

Kokteilis
Ko stingri aizliegts darīt kapsētā, lai tevi “nepaņemtu līdzi” – noteikumi, kas noteikti jāievēro
“Katru reizi ir šoks! Jūs dzīvojat…” Britu latviete salīdzina dzīvi Latvijā un Apvienotajā Karalistē
Kokteilis
Astrologi atklāj katras zodiaka zīmes lāstu, no kura aizbēgt ir teju neiespējami
Lasīt citas ziņas

Lidojumu lietas dēļ kancelejas direktors Jānis Citskovskis tika pazemināts amatā un, protestējot pret to, nolēma aiziet no darba, bet tagad tiek skaidroti apstākļi par vēl kāda cita VK darbinieka rīcību.

Aģentūra LETA jūlija sākumā ziņoja, ka saistībā ar bijušā premjera Kariņa speciālo avioreisu skandālu vienam Valsts kancelejā nodarbinātajam samazināta alga, bet vēl viens – pametis darbu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Aprīļa sākumā, reaģējot uz Ģenerālprokuratūras sniegto informāciju par kriminālprocesa sākšanu, lai vērtētu Kariņa speciālo avioreisu izmantošanas tiesiskumu, premjere uzdeva izveidot dienesta pārbaudes komisiju, kuras uzdevums bija dienesta pārbaudē noskaidrot iesniegumā norādīto likumu un citu normatīvo aktu pārkāpumu izdarīšanas apstākļus un izvērtēt amatpersonu rīcību.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.