Krišjānis Kariņš
Krišjānis Kariņš
Foto: Paula Čurkste/LETA

Kariņš: Valdība plāno izstrādāt mērķētu atbalsta mehānismu tiem, kam šajā laikā tas nepieciešams 0

Valdība plāno izstrādāt mērķētu atbalsta mehānismu tiem, kam šajā laikā tas nepieciešams, pēc tikšanās ar Valsts prezidentu Egilu Levitu norādīja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).

Reklāma
Reklāma
Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim?
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem 43
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 18
Lasīt citas ziņas

Viņš pauda, ka tas tiks sniegts papildus jau apstiprinātajam un spēkā esošajam 450 miljonu eiro atbalstam energoresursu cenu sadārdzinājuma kompensēšanai.

Kariņš pauda, ka rietumu pasaule turpinās stiprināt sankcijas pret Krieviju saistībā ar tās iebrukumu Ukrainā, un ir skaidrs, ka šīs sankcijas skars arī Latvijas sabiedrību. “Kā mēs redzam, energocenu tirgus šobrīd ir kļuvis nestabils, jo spekulanti nevar saprast, kā nosēdīsies cena – vienu dienu uz augšu, otru dienu uz leju. Mums sabiedrībā šobrīd jābūt mierīgiem, nokārtosies tirgi,” skaidroja premjers.

CITI ŠOBRĪD LASA

Premjers uzsvēra, ka šīs sankcijas būs pa spēkam Latvijas ekonomikai, tomēr valstij būs jāpārorientē savi tirgi. Ir jāapzinās, ka tuvāko desmit gadu laikā nav jēgas cerēt uz Krievijas atgūšanos, jo, kamēr pie varas būs Vladmira Putina režīms, nekāda sadarbība ar Krieviju nebūs iespējama.

“Tas nozīmē, ka mums visiem ir jāpārorientējas, arī enerģētikā tas mums būs jāizdara, bet tas ir izdarāms un mums būs dažāda veida atbalsta mehānismi,” teica Ministru prezidents.

SAISTĪTIE RAKSTI