Serbijas izlases spēlētājs Stefans Jovičs ir šokā, ka izdevās uzvarēt ASV izlasi.

Kas to būtu domājis – amerikāņi Pasaules kausa noslēgumā spēlēs vien par septīto vietu 0

Grega Popoviča trenētā ASV izlase aizvada savu sliktāko Pasaules kausa izcīņu vēsturē, jo pirmo reizi tā nebūs augstāk par septīto vietu.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156
Magnētiskās vētras 2024. gada aprīļa beigām – visbīstamākās dienas

Amerikāņi ceturtdien Ķīnā notiekošā turnīra spēlē par 5.-8.vietu ar 89:94 zaudēja Serbijai.

Uzvarētājiem ar 28 punktiem un sešām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Bogdans Bogdanovičs, kurš šajā mačā iemeta septiņus no 14 tālmetieniem, lielāko daļu no tiem sametot pirmajā ceturtdaļā. Vēl ar 15 punktiem atzīmējās Vladimirs Lučičs, bet desmit punkti bija Vasilijem Micičam.

Tikmēr pretiniekiem 22 punktus guva Herisons Bārnss, 18 punkti bija Kembam Volkeram, bet par diviem punktiem mazāk iemeta Kriss Midltons.

ASV un Serbijas izlases tika ierindotas starp turnīra galvenajam favorītēm, taču Serbija ceturtdaļfinālā ar 87:97 atzina Argentīnas pārākumu, bet ASV ar 79:89 piekāpās Francijai. Tādējādi ilgi gaidītais duelis notika nevis par medaļām, bet gan pusfinālā par piekto vietu.

Serbi mačā par piekto vietu tiksies ar Čehiju, kas ar 94:84 uzvarēja Poliju.

Čehijas izlasē ar 24 punktiem un 12 atlēkušajām bumbām izcēlās Vojtehs Hrubans, 22 punkti un 12 rezultatīvas piespēles bija Tomāšam Satoranskim, bet 21 punktu guva Jaromīrs Bohačīks.

Tikmēr poļiem 22 punkts sameta Adams Vačinskis, bet pa 12 punktiem bija Entonijam Derelam Sloteram un Damjanam Kuligam. Sloters šajā spēlē atzīmējās arī ar desmit rezultatīvām piespēlēm.

Piektdien pusfinālā būs Spānijas – Austrālijas un Argentīnas – Francijas dueļi.