Latvijas Valsts mežzinātnes institūts “Silava”.
Latvijas Valsts mežzinātnes institūts “Silava”.
Foto no LA arhīva.

Konkursā uz mežzinātnes institūta “Silava” direktora amatu saņemts viens pieteikums 0

Konkursā uz Latvijas valsts mežzinātnes institūta “Silava” (“Silava”) direktora amatu saņemts viens pieteikums, sacīja institūta Zinātniskās padomes priekšsēdētājs Tālis Gaitnieks.

Reklāma
Reklāma
Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim?
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem 43
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 20
Lasīt citas ziņas

Vienlaikus viņš uzsvēra – nav izslēgts, ka vēl kāds pieteikums tiek sūtīts pa pastu ar konkursa pieteikšanās termiņam derīgu pasta zīmogu, kas ir 8.marts.

Tāpat Gaitnieks sacīja, ka 21.martā paredzēta “Silavas” Zinātniskās padomes sēde, kurā tiks izvērtēti iesniegtie pieteikumi un tad arī, visticamāk, kļūs zināms, kurš būs institūta jaunais direktors.

CITI ŠOBRĪD LASA

Šobrīd institūta direktors ir Jurģis Jansons, kuru šajā amatā Zinātniskā padome ievēlēja 2016.gada 29.jūnijā, bet direktora vietnieks ir Ansis Actiņš.

Jau ziņots, ka šogad 7.janvārī tika izsludināts konkurss uz institūta direktora amatu.

No pretendentiem prasīta augstākā izglītība, kā arī vismaz trīs gadu darba pieredze vadošā administratīvā amatā. Par priekšrocību tiks uzskatītas svešvalodu zināšanas, labas komunikācijas prasmes, iepriekšēja darbība zinātniskajā institūcijā vai meža nozarē, kā arī atsauksmes. Mežzinātnes institūta “Silava” direktora alga paredzēta no 430 līdz 2264 eiro mēnesī.

Latvijas Valsts mežzinātnes institūts “Silava” ir dibināts 1946.gadā. Institūta darbības mērķis ir ar zinātniskām metodēm iegūt jaunas zināšanas un izstrādāt inovatīvas tehnoloģijas, lai sekmētu meža nozares ilgtspējīgu attīstību un konkurētspēju.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.