FOTO: Ekrānuzņēmums no video

“Lidmašīna avarēs gaisā…” Publicēts video, kurā Prigožins tieši vai netieši pareģo savu nāvi 62

Antons Geraščenko savā “X” konta aprakstā norāda, ka ir Ukrainas patriots, Ukrainas iekšlietu ministra padomnieks, Nākotnes institūta dibinātājs un Krievijas propagandas oficiālais ienaidnieks. Šoreiz viņš dalījies ar video, kurā “Vagner” algotņu līderis Jevgeņijs Prigožins it kā pareģo savu nāvi.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Katram cilvēkam ir sava piemērotākā un veiksmi nesošākā krāsa, ko var noteikt pēc dzimšanas datuma. Noskaidro savējo!
RAKSTA REDAKTORS
Ineses Supes cīņa turpinās: “Kad iznācu no ķirurga kabineta, es apraudājos, jo man gribējās iznākt kā uzvarētājai, bet tā pagaidām nesanāk”
Vai zināji, ka šie ieradumi veicina mūsos skumjas un nomāktu garastāvokli?
Lasīt citas ziņas

“Labāk nogaliniet mani, bet es nemelošu. Jāsaka godīgi: Krievija ir uz katastrofas sliekšņa. Ja šodien zobrati netiks noregulēti, lidmašīna avarēs gaisā,” uzsver Prigožins.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ir diezgan skaidrs, ka viņš runāja par metaforisku lidmašīnu, kas reprezentē Krievijas un Putina režīma sabrukumu, bet, iespējams, arī neapzināti paredzēja savu likteni.

Kā vēstījām, Krievijas federālā aviācijas pārvalde “Rosaviacija” apstiprināja, ka algotņu grupējuma “Vagner” vadītājs Jevgeņijs Prigožins atradies lidmašīnā, kuras katastrofā visi desmit tajā esošie cilvēki gājuši bojā.

Starp lidmašīnas pasažieriem bija ne tikai Prigožins, bet arī viņa vietnieks ValērijsČekalovs, kurš bija atbildīgs par “Vagner” drošības dienesta darbu, un viens no “Vagner” komandieriem Dmitrijs Utkins, no kura segvārda cēlies “Vagner” nosaukums.

Vietnē “Flight Radar” bija redzams, ka lidmašīna “Embraer Legacy 600” ar reģistrācijas numuru RA-02795, kas pieder Prigožinam, lido virs Tveras apgabala, bet pēc tam pazūd no radaru ekrāniem. Lidmašīna nogāzusies pie Bologojes rajona Kuženkinas ciema.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.