FOTO: The Higher Biology Podcast/Twitter

Lohnesas briesmoņa mednieki cer uz NASA palīdzību jaunākajos meklējumos 11

Leģendārā Skotijas Lohnesa ezera briesmoņa jeb Nesijas meklējumos, atbildes cer atrast ar NASA palīdzību, vēsta portāls “Nypost“.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
7 datumi, kuros dzimuši izredzētie: visticamāk, viņi nenojauš par kādu apslēptu talantu
Veselam
11 drošas pazīmes, ka ar jūsu veselību viss ir kārtībā
TV24
“Tā pircēja veikalā nevar pateikt pat vienu vārdu latviski!” Deputāte norāda uz lielu kļūdu, kas tika pieļauta 90.gados
Lasīt citas ziņas

Lohnesas briesmoņa mednieki ir apņēmības pilni un lūdz NASA palīdzību lielākajā ekspedīcijā līdz šim. Pēc 90 gadu nepamatotiem Lohnesas ezera briesmoņa novērojumiem, Skotijas Lohnesas centrs cer uz NASA palīdzību.

“Mēs ceram, ka Nesijas mednieki visā pasaulē palīdzēs mums sasniegt NASA cilvēkus,” vēstījusi Lohnesa centra mārketinga vadītāja. “Mēs ceram viņus sasniegt, izmantojot sociālo mediju spēku.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Uz jautājumu, kā tieši kosmosa aģentūra varētu palīdzēt, viņa paskaidroja: “NASA ekspertiem varētu būt kāda uzlabota attēlveidošanas tehnoloģija ezera skenēšanai.”

Viņi cer, ka NASA un citi eksperti var viņiem palīdzēt jaunākajos meklējumos, kas attiecas uz 90. gadadienu kopš pirmās organizētās Lohnesa ekspedīcijas, kad tika ziņots par “ūdens zvēru” Lohnesā.

Kopš šīs atklāšanas ekspedīcijas centrs ir reģistrējis vairāk nekā 1156 iespējamos zvēra novērojumus. Pagājušajā gadā norisinājās vieni no visu laiku lielākajiem meklējumiem, kad simtiem gan klātienes, gan virtuālo brīvprātīgo no visas pasaules meklēja zvēru.

Tiek ziņots, ka misija noslēdzās ar ierakstītiem savdabīgiem zemūdens trokšņiem un vairākiem iespējamiem Nesijas novērojumiem.

Lohnesa centra ģenerālmenedžeris Pols Niksons sola, ka šī gada meklējumi būs “vislielākie jebkad”, jo komanda meklēs jaunu aprīkojumu, cero uz NASA palīdzību, kas palīdzēs viņiem «atklāt ezera lielākos noslēpumus».

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.