foto: ugra-hc.ru

Masaļski nosauc par KHL nedēļas labāko vārtsargu 0

Pievieno LA.LV

Hantimansijskas “Jugra” un Latvijas izlases hokeja vārtsargs Edgars Masaļskis atzīts par aizvadītās nedēļas KHL čempionāta labāko vārtsargu.

Veselam
Tikai viena tējkarote šīs sastāvdaļas pie rīta kafijas var palīdzēt pazemināt asinsspiedienu un uzlabot smadzeņu darbību
Kas to būtu domājis? Aivis Ceriņš publiski paziņo, kāpēc aizgāja no darba televīzijā 8
Kokteilis
Šīs 5 zodiaka zīmes ir ārprātīgi lepnas un nepamatoti augstprātīgas. Jā, tostarp arī Lauva!
Lasīt citas ziņas

Līga šīs nominācijas piešķir, balstoties uz nedēļas statistikas rādītājiem. Masaļskis aizvadītajā nedēļā spēlēs pret “Avtomobilist” (2:1 pēcspēles metienos) un Magņitogorskas “Metallurg” (2:1 pagarinājumā) atvairīja 97,18 procentus metienus un spēlē ielaida vidēji 0,95 vārtus. 

 

Par nedēļas labāko aizsargu nosaukts Valērijs Proškins no Ufas “Salavat Julajev”, kura rēķinā 4 (1+3) rezultativitātes punkti un lietderības koeficients +3. Labākā uzbrucēja tituls ticis Maskavas Dinamo” spēlētājām Niklasam Bekstrēmam. Viņa rēķinā divās spēlēs 6 (3+3) rezultativitātes punkti un +3 lietderība, bet nākam ceturtdien Bekstrēma, Ovečkina un Oļega Znaroka trenētā Maskavas “Dinamo” meistarību varēsim novērtēt Rīgā.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.