Foto: Zane Bitere/ LETA

“Mēs šo publisko atvainošanos gaidām.” Kozlovska par skarbajiem Dombravas izteikumiem 54

29. septembrī, viesojoties TV24 raidījumā “Preses klubs”, 13. Saeimas deputāts (NA) Jānis Dombrava skarbi izteicās par ģimenes ārstu darbu, apgalvojot, ka “ir tādi ģimenes ārsti, kas apzināti aizsūta nāvē savus pacientus”. Tas sacēla pamatīgu vētru ģimenes ārstu aprindās, kas jutās nepamatoti apvainoti.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Tests: kurš no bērniem ir visjaunākais? Tava izvēle atklās tava prāta un intuīcijas vienreizējās spējas
TV24
Krievi ved prom raķetes no Krimas. Par ko tas liecina? 162
Krievijas televīzijā parāda karti ar valstīm, kuras Putins varētu apbruņot, lai uzbruktu “jutīgiem mērķiem” Rietumvalstīs 196
Lasīt citas ziņas

“Mēs saņēmām ļoti daudz Latvijas ģimenes ārstu zvanus, karstos zvanus, kas bija sašutuši par šādiem izteikumiem. Un es kā Lauku ģimenes ārstu asociācijas vadītāja arī uzrakstīju šo atklāto vēstuli sabiedrībai – gan ministrijai, gan visiem masu medijiem,” stāsta Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācijas prezidente Līga Kozlovska TV24 raidījumā “Ziņu TOP”.

Kozlovska spriež: “Dombravas kungs pat savā veidā slēpj noziegumus, jo viņš zin par šādiem gadījumiem, ka ģimenes ārsti apzināti nogalina.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Tajā pašā laikā viņa norāda, ka tādā gadījumā, ja viņam šādu faktu tomēr nav, viņš ir tiesiski saucams pie atbildības.

“Mēs pagaidām neko vairāk neprasām kā publiski atvainoties.”

Pēc Kozlovskas sacītā, Ārstu biedrības vēstule bija vēl skarbāka – Dombravas kungam vajadzētu pārdomāt par deputāta mandāta statusu, kā arī par šiem izteikumiem ticis iesniegts iesniegums Saeimas ētikas komisijā.

Viņa uzsver, ka, pirmkārt, no deputāta šobrīd tiek gaidīta publiska atvainošanās, un, otrkārt, viņam ir jāsniedz arī atbilde uz Latvijas Ārstu biedrības vēstuli.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.