Leduskritumi

Naktī gaisa temperatūra var pazemināties līdz -20 grādiem, bet rīt jau kļūs krietni siltāks 0

Piektdien Latvijā būs mainīgs mākoņu daudzums un palaikam spīdēs saule, prognozē sinoptiķi. Pūtīs lēns līdz mērens ziemeļrietumu vējš, kas pāries rietumu vējā.

Kokteilis
Pa kuru laiku tās pazuda? 80. gados dzimušie bija pēdējie, kas pieredzēja šīs 11 lietas
Kokteilis
Kā jums ir paveicies! Šajos mēnešos dzimušie cilvēki ir visveiksmīgākie savā karjerā un personīgajā dzīvē
RAKSTA REDAKTORS
“Mēs ēdam velns viņu zina ko!” Lasītājs ceļ trauksmi par Latvijas veikalos nopērkamajām garnelēm
Lasīt citas ziņas

Naktī daudzviet uzsnigs, gaisa temperatūra pazemināsies līdz -10..-20 grādiem, bet vietām piekrastē tā nenoslīdēs zem -7 grādiem.

Dienā nav gaidāmi nokrišņi un maksimālā temperatūra būs +1..-4 grādi, valsts austrumos dažviet -6 grādi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Rīgā naktī palaikam snigs, dienā nav gaidāmi nokrišņi un brīžiem spīdēs saule. Lēns līdz mērens ziemeļu vējš pāries rietumu vējā. Gaisa temperatūra -8 grādi naktī un -1 grāds pēcpusdienā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.