Foto: Evija Trifanova/LETA

Nedēļa iesāksies ar mākoņainām debesīm, bet ievērojami nokrišņi nav gaidāmi 0

Jaunā nedēļa Latvijā iesāksies ar mākoņainām debesīm un mērenu vēju, kā arī mērenu gaisa temperatūru, toties ievērojami nokrišņi nav gaidāmi, izriet no Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) prognozēm.

Kokteilis
TESTS. Saliec kopā pirkstus, un mēs atklāsim kādu tavas personības noslēpumu
FOTO. Mežā, nomaskēts ar kokiem, atrasts Siguldā nozagtais BMW 33
RAKSTA REDAKTORS
Atvaļinājumā Lieldienās trīs sarkanie datumi, bet darba devējs grib pārcelt tikai divus – Inese “ragos” ar darba devēju. Kuram taisnība?
Lasīt citas ziņas

Pirmdien dienā būs daļēji mākoņains laiks, ievērojami nokrišņi nav gaidāmi. Pūtīs mērens ziemeļrietumu, rietumu vējš, brāzmās līdz 14 metriem sekundē (m/s). Maksimālā gaisa temperatūra būs +10…+15 grādi.

Rīgā būs sauss laiks un mākoņi daļēji aizklās debesis. Pūtīs mērens ziemeļrietumu, rietumu vējš, brāzmās līdz 13 m/s. Gaisa temperatūra būs +11…+13 grādi, prognozē LVĢMC

SAISTĪTIE RAKSTI