“No paša sākuma jau nodefinējām, ka šie nebūs vienas dienas protesti.” Kāpēc lauksaimnieki jau plāno protestu rudenī? 19

Nupat aizvadīts mežsaimnieku un lauksaimnieku protests pie Ministru kabineta ēkas Rīgā. Kāpēc lauksaimnieki jau tik strikti ir ieplānojuši, ka protests notiks arī rudenī? TV24 raidījumā “Ziņu TOP” skaidro Zemnieku saeimas valdes priekšsēdētājs Juris Lazdiņš.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 18
itāļiem izdodas iztirgot savus olīvu atkritumus Latvijā… Inese “iegrābusies”, iegādājoties Latvijā populāru olīveļļu
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem 34
Lasīt citas ziņas

“Mēs no paša sākuma jau nodefinējām, ka šie nebūs vienas dienas protesti. Jo, ņemot vērā esošo situāciju, ja salīdzinām ar 2009. gadu, tas bija nacionāla līmeņa lēmums, bija konkrēts punkts. Aizbrauc, ja izpilda – izpilda, ja neizpilda – neizpilda. Bet izpildīja un brauci mājās ar gandarījumu un sasniegtu rezultātu.

Šobrīd mēs redzam, ka šie punkti ietver gan nacionāla līmeņa lēmumus, gan Eiropas Savienības līmeņa lēmumus. Līdz ar to ir skaidrs, ka ar vienu piegājienu to nevar realizēt,” stāsta Zemnieku saeimas valdes priekšsēdētājs

CITI ŠOBRĪD LASA

Kā norāda Lazdiņš, rudenī plānots protestēt pret samazinātā PVN atcelšanu augļiem un dārzeņiem, kā arī par citiem nodokļus skarošiem jautājumiem.

“Norādījumus esam devuši, savas vēlmes esam skaidri nodefinējuši. Ja vasarā koalīcija nevienosies par mūsu prasību izpildi, tad mēs jau šobrīd ļoti laicīgi pieteiksim šo protesta akciju, kas varētu būt oktobra beigās,” norāda viņš.

Lauksaimnieku protesta gājiens
Šobrīd 16 Latvijas pilsētās sākušies lauksaimnieku protesti

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.