Foto: Freepik

Par regulāru ūdens patēriņa rādījumu neziņošanu kādā pašvaldībā no klientiem iekasēs astoņus eiro 0

Par regulāru ūdens patēriņa rādījumu neziņošanu SIA “Talsu ūdens” no klientiem iekasēs astoņus eiro, liecina informācija pašvaldības mājaslapā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 3
Vangas prognozes 2025.gadam. Cilvēki bēgs no ASV, zemūdens zemestrīces un pasaules gala sākums 181
Veselam
Sieri, kurus var ēst svara zaudēšanas laikā, vienlaikus neapēdot liekas kalorijas 5
Lasīt citas ziņas

“Talsu ūdens” valdes pieņemtais lēmums par stingrākiem nosacījumiem par ūdens patēriņa rādījumu neziņošanu stāsies spēkā no 1.augusta.

Šie nosacījumi attieksies uz klientiem, kuri pēc kārtas trīs mēnešus un ilgāk, nav noziņojuši skaitītāja rādījumus.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pēc uzskaites mezglu kontroliera piekļūšanas adresē, kur regulāri netiek ziņots skaitītāja rādījums, to fiksējot, klientam rēķinā tiks iekļauta jauna sadaļa – par skaitītāja nolasīšanu astoņi eiro ar pievienotās vērtības nodokli (PVN).

Šāds lēmums pieņemts, jo līgumā noteikts, ka komercuzskaites mēraparāta dati pakalpojuma lietotājam jāpaziņo “Talsu ūdens” katru mēnesi.

“Talsu ūdens” regulāri konstatē, ka ūdenssaimniecības pakalpojumu klienti vairāk nekā trīs mēnešus nav ziņojuši ūdens patēriņa skaitītāja rādījumus, līdz ar to nav iespējams korekti aprēķināt ūdens patēriņu un veidojas neprecīza ūdens uzskaites bilance.

Šādos gadījumos uzņēmuma uzskaites mezglu kontrolieri dodas pārbaudēs, kas uzņēmumam rada papildu izmaksas, turklāt adrese visbiežāk jāapseko divas reizes, jo pirmreizējā apmeklējumā, klients nav sastopams, skaidro uzņēmuma pārstāvji.

Lielākā daļa neziņotāju regulāri ir vieni un tie paši klienti, tāpēc “Talsu ūdens” aicina klientus regulāri, katru mēnesi, no 25.datuma līdz mēneša beigām informēt par skaitītāja rādījumiem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.