Medības
Aprīkojums

Pirktāko karabīņu TOP 3 Latvijas mednieku veikalos. “Purnavu muiža”0


‘Blaser r8 Success Silence’
‘Blaser r8 Success Silence’
Publicitātes foto.

“Purnavu muižas” piedāvātie vītņstobru zīmoli joprojām ir topā un nemainīgi populāri.

1. vieta. Mauser M18

Šis ir jaunākais starp mauzeriem, kas sevī ietver dažādus medību būtības aspektus bez liekas greznības. Šī ir karabīne, kas paredzēta jebkuram medniekam par ļoti draudzīgu cenu. Šis modelis izceļas ar regulējamu mēlītes nospiedienu, trīspakāpju drošinātāju, ietilpīgu aptveri – 5+1, sintētisko laidi. Stobrs ir standarta ar 16,5 mm diametru, tā garums 56 cm, svars 2,9 kg.

2. vieta. Mauser M12

Ir vairāki apsvērumi, kādēļ izvēlēties Mauser. Tā daļas veidotas no tērauda, nav nekāds vieglmetāla sakausējums. Ierocis smags un pamatīgs, ar klasisko aizslēgu. M12 apvieno klasiskas tradīcijas ar mūsdienu niansēm, piemēram, trīspakāpju drošības sistēmu. Uzmanību pievērš taisnā laide ar Velsas prinča pistoles rokturi. Aizslēgu atver un aizver 60 grādu leņķī, patīkama sprūda mēlīte ar 950 g nospiedienu, izņemama zigzaga aptvere. Stobra diametrs 17 mm, aptveres ietilpība – 5+1, svars 3,1 kg. Purnavu muiža piedāvā dažādas M12 modifikācijas.

3. vieta. Blaser R8

Šis laikam ir ierocis, ko katrs var sakomplektēt pēc savas vēlmes, gaumes un vajadzībām. Sākot ar stobru, beidzot ar laidi un citām būtiskām detaļām – fantāzijām būtībā nav robežu. Tādēļ arī Blaser R8 iekļuvis Purnavu muižas topa trijniekā. Blaser R8 izceļas ar taisno aizslēgu, ātru pārlādēšanu, aptveri un sprūda mēlītes mehānismu, kas apvienots vienā, padarot ieroci krietni vien īsāku par citu zīmolu ieročiem. Īsāks, tādēļ arī ērtāks. R8 pieejami jebkādā konfigurācijā, tādēļ, sapņojot par savu ieroci, fantāziju ierobežot nevajag.

JAUNUMS. R8 Success Silence

‘Blaser r8 Success Silence’
Publicitātes foto.

Īpašs jaunums tagad pieejams arī Latvijā – R8 Success Silence .308 Win M15x1. Tas ir ierocis jau ar integrētu trokšņa slāpētāju. Ergonomiskā laide ļauj izšaut brīvi, nesasprindzinot roku. Vienlaikus ierocis veidots tā, lai pasargātu gan mednieka, gan medību suņa dzirdi – jebkurā laikā, jebkurā vietā. Trokšņa slāpētājs izvietots visa stobra garumā, vienlaikus ierocis ir lieliski izbalansēts, padarot to ērtu medību situācijās. Dizains veidots tā, ka ierocis nav daudz smagāks par citiem modeļiem. Laidē iestrādātā āda ļauj ieroci satvert ērti un droši.

Specifikācijas

• Kalibrs: .308 Win
• Stobra garums: 47 cm
• Stobra diametrs: 32 cm
• Aptvere: 4+1
• Svars: 3,5 kg
• Cena: 6905 EUR

Vairāk lasiet žurnālā Medības

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.