“Policijas nav un par bērnu drošību rūpējas garāmgājēji!” Soctīklu lietotājs pauž neizpratni, kāpēc “Rimi” Rīgas maratonā nav apturēta satiksme 45

Jau iepriekš vēstījām, ka šodien, 18. maijā, ar jūdzes skrējienu un olimpisko bērnu dienu startē “Rimi” Rīgas maratons.

Izvēlies ātri! Ko neapzināti švīkājumi atklāj par tavu iekšējo pasauli?
“Tu padarīji mana desmitgadīgā dēla dienu neaizmirstamu!” Ādažos kāds svešinieks no sirds iepriecinājis zēnu, kurš nupat nopircis makšķeri 27
13 noslēpumi, kas franču sievietēm ikdienā ļauj izskatīties tik satriecoši 11

Par Latvijas čempioniem jūdzes skrējienā kļuva Kristers Kudlis un Līga Velvere.

“DPD jūdzes” (1609 metri) skrējienā no Latvijas Nacionālā mākslas muzeja līdz Brīvības piemineklim Kudlis sasniedza labāko rezultātu četras minūtes un 13,95 sekundes.

Otrais ar rezultātu četras minūtes un 15,24 sekundes bija Latvijas rekordists šajā distancē Ņikita Bogdanovs, bet trešais – Roberts Glazers, kurš distanci veica vēl par 1,1 sekundi lēnāk.

Sievietēm uzvaru izcīnīja Velvere, distanci veicot četrās minūtēs un 54,06 sekundēs.

Otro vietu ieņēma Kamilla Vanadziņa, kur finišēja piecās minūtēs un 4,65 sekundēs, bet trešo – Sibilla Vanadziņa, kura distancē pavadīja piecas minūtes un 6,21 sekundi.

“DPD jūdze” jau trešo reizi ir arī Latvijas čempionāta statusā. Pērn par Latvijas čempioniem šajā distancē kļuva Uģis Jocis un Velvere.

Tikmēr sociālo mediju platformas “X” lietotājs Andrejs Urbāns pauda neizpratni par to, ka pie Laimas pulksteņa – vietā, kur norisinājās jūdzes skrējiena finišs – nebija apturēta satiksme.

“Jūdzes skrējiena finišā, kad tūkstošiem dalībnieku šķērso gājēju pāreju pie Laimas pulksteņa nav apturēta satiksme, policijas nav un par bērnu drošību rūpējas garāmgājēji, kas korķē autobusus un mašīnas. Vai šīs ir sekas paniskām bailēm slēgt kaut uz mirkli satiksmi?”

Cilvēki iesaistās diskusijā, paužot dažādus viedokļus.