“Redzam, ka tam ir sešas dažādas antenas…” Rajevs novērojis ko interesantu abās karojošajās pusēs 84

Pievieno LA.LV

Stāstot par jaunāko informāciju par notiekošo karalaukā, TV24 raidījumā “Par karu Ukrainā ar Igoru Rajevu” militārais analītiķis dalās ar interesantu novērojumu, ko saskatījis abās karojošajās pusēs.

Kokteilis
Veiksmes vilnis tuvojas šīm 3 zodiaka zīmēm – tās tuvākajās dienās būs favorītes
Veselam
Nieres cieš klusējot: 10 ikdienas ieradumi, kas palīdzēs tās pasargāt no nopietnām slimībām
Veselam
Ne jau nedēļu! Ārsti atklāj, cik garam jābūt atvaļinājumam, lai tavs prāts un ķermenis atpūstos pa īstam
Lasīt citas ziņas

Kā viņš novērojis, gan Krievijas, gan Ukrainas spēki sākuši izmantot dronu slāpētājus. Tie visbiežāk uzmontēti uz tanku jumtiem.

“Redzam, ka tam ir sešas dažādas antenas, kuras darbojas uz dažādām frekvencēm, tādā veidā slāpējot dronu signālu, kuri teorētiski varētu uzbrukt šiem tankiem,” stāsta Igors Rajevs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Protams, rodas jautājums – cik daudz šādu dronu slāpētāju sistēmu ir Krievijas armijas rīcībā? “Izskatās, ka ne īpaši daudz,” uzskata Rajevs.

Iedziļinājies šajā jautājumā un pētījis tālāk, militārais analītiķis nonācis pie secinājuma, ka arī Ukrainas spēki izmanto līdzīgus slāpētājus:

“Atklāju tādu Ukrainas armijas Bredliju. Un, ja uzmanīgi paskatās, tad redzam pārsteidzoši līdzīgu slāpēšanas ierīci, kāda bija uz Krievijas tanka. Tātad viņu risinājumi principā ir diezgan vienādi. Abas puses ļoti aktīvi eksperimentē šajā jomā.”

Vairāk skaties video!

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.