Šefpavārs Bērziņš: “Tas, ka mēs te tagad ēdīsim pīrādziņus un amerikāņi karos mūsu zemē, tā ir ilūzija” 88

TV24 raidījumā “Preses klubs”, piedaloties diskusijā par notiekšo NATO samitu, kas no 9.jūlija līdz 11.jūlijam norisinās Vašingtonā, ASV, šefpavārs un “Vairāk Saules” līdzīpašnieks Endijs Bērziņš norādīja, ka latviešiem pašiem jāspēj sevi aizstāvēt.

Reklāma
Reklāma
Kā itāļiem izdodas iztirgot savus olīvu atkritumus Latvijā… Inese “iegrābusies”, iegādājoties Latvijā populāru olīveļļu
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 16
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem 34
Lasīt citas ziņas

“Es domāju, ka ir diezgan skaidrs, ka mums ir jābūt ar abām kājām pie zemes – tieši mums pašiem sevi jāspēj aizstāvēt, jo tas, ka mēs te tagad ēdīsim pīrādziņus un amerikāņi un kanādieši karos mūsu zemē, tā ir ilūzija,” izteicās Bērziņš.

Viņš norāda, ka Latvija “gulējusi”, kamēr citas valstis bijušas gatavībā.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Tas, ka mēs ieviesām beidzot atkal obligāto militāru dienestu un daudz ko citu… somi nekad nav gulējuši, viņiem tomēr bija stipri draudzīgākas attiecības pirms kara ar Krieviju. Pieklājīgākas attiecības – viņi, teiksim, nelecās savā starpā. Tagad viņiem ir Eiropā spēcīgākais artilērijas arsenāls, Zviedrija, kura arī nekaro, ir spēcīga ar lidmašīnām – tātad viņi negulēja visus šos gadus.

Mēs visu tikai samazinājām, mums te visi draugi – Jūrmala, koncerti, viss kārtībā. Tagad ir tā, ka jātur īkšķi, lai līdz 2026. gadam neviens mums neuzbrūk,” skarbi izteicās Endijs Bērziņš.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.