Foto: Ieva Makare/LETA

Šķērsojot ielu ar velosipēdu pie sarkanās gaismas, Jelgavā cietuši divi pusaudži 0

Pievieno LA.LV

Otrdien, šķērsojot ielu, luksoforā degot aizliedzošajam signālam, Jelgavā cietuši divi pusaudži-velosipēdisti, aģentūru LETA informēja Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ieva Sietniece.

Veselam
Vairogdziedzera problēmas vispirms parādās sejā: neignorējiet šos simptomus 1
Lietas, ko nekādā gadījumā nevajag ņemt līdzi uz kapiem – raugies, lai to nav arī somiņā vai makā!
“Putins Madonā?” Cilvēki nespēj noticēt savām acīm, ieraugot ko ļoti mulsinošu pirms Līgo svētkiem
Lasīt citas ziņas

Policijā otrdien ap plkst.12.30 saņemta informācija, ka Jelgavā, Lielās un Pasta ielas krustojumā, cietuši divi velosipēdisti – 2005.gadā dzimusī meitene un zēns.

Abi pēc negadījuma nogādāti slimnīcā.
CITI ŠOBRĪD LASA

Sākotnējā informācija liecina, ka, degot luksofora aizliedzošam signālam, abi velosipēdisti šķērsoja krustojumu, kur notika sadursme ar automašīnu “Hyunday I20”, ko vadīja 1985.gadā dzimis vīrietis. Pašlaik policija sīkāk skaidro notikušā ceļu satiksmes negadījuma apstākļus.

VP atkārtoti aicina vecākus pārrunāt ar bērniem jautājumus, kas saistīti ar ceļu satiksmes drošību, uzsverot, ka, piedaloties satiksmē, ir stingri jāievēro ceļu satiksmes noteikumi.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.