STOPkadri: Latvijas politikai piestāv aviācijas terminoloģija – Kiršteins izlido, Kariņš aizlido, Jonite nosēžas 42

Latvijas politikai piestāv aviācijas terminoloģija un to ir ieviesis Krišjānis Kariņš, TV24 raidījumā “STOPkadri” stāsta tā vadītājs un žurnālists Armands Puče.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam
Kokteilis
Personības TESTS. Kura no sejām jums šķiet vispievilcīgākā? Atbildē slēpjas jūsu partnera ideāls 3
Vēstures atkārtošanās ir neizbēgama! Peskovs atklāj, uz kuru Eiropas galvaspilsētu Krievija mērķēs savas raķetes 164
Lasīt citas ziņas

Var teikt, ka Kariņš lido. Viņš aizlido uz Japānu. Kā smejies, arī ārlietu ministra krēslā viņš netiek prom no lidmašīnām, grib kaut ko redzēt pasaulē. Tātad – viņš ir aizlidojis. Attiecīgi viņa reitingi drošvien ir nolidojuši. Ar Kariņu ir tā – augstu lido, zemu krīt.

Aleksandrs Kiršteins – bijušais “Nacionālās apvienības” cilvēks – izlido no partijas un uzreiz pievienojas Latvijas neatkarības kustībai. Sekosiet līdzi Kiršteinam, visu sapratīsiet. Priekš kam viņam tas ir vajadzīgs viņa vecumā? Bet, ja cilvēkam galva strādā, lai darbojas!

CITI ŠOBRĪD LASA

Visbeidzot – mums ir gadījums ar Beati Joniti. Viņa savulaik ienāca politikā kā apņēmīga meitene caur tām durvīm, kuras bija izbūvējis Artuss Kaimiņš. Savukārt šobrīd, jūs tagad varēsiet pasmaidīt, viņa ir politikas koordinatore centrā “Marta”. Cēla lieta, bet izrādās, šiem ir arī politikas koordinatori, un tā ir Beata Jonite.

Beata Jonite saprot, cik tad ilgi kaut ko koordinēsi, ja neturēsi degunu pa vējam. Un, jā, deguns saka priekšā – jāstājas “Jaunajā Vienotībā”. Kāpēc? Tāpēc ka centru “Marta”, kuru viņa pārstāv, tam nauda nāk no Kultūras ministrijas, no Sabiedrības integrācijas fonda… Jūtat?

Vārdu sakot, mēs šeit redzam šīs jaunās sievietes personā cilvēku, kas tur degunu pa vējam.

Starp citu, ja gribam būt “dzelteni”, Beatai draugs esot viens no Šleseriem. Veļu nemazgāsim, bet interesants gadījums.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.