Brante: Visi stāsta, ka viss ir dārgi, bet – kā brauca ar lieliem ratiem no veikala, tā brauc! 81

Mēs bijām gatavojušies, ka cilvēki stāvēs rindās, zvanīs, ka lēmumus nevarēs pieņemt šodien, ka apkures sezona sāksies – visi bija sagatavojušies palīdzēt ekonomiskās krīzes laikā cietušajiem. Šādu komentāru TV24 raidījumam “Preses klubs” sniedza Ieva Brante, juriste, Rīgas Domes deputāte (NA/ LRA).

Kokteilis
FOTO. Dzemdībās nošķirti dvīņi? Atklāts, ka mūsu Saeimā strādā divi pilnīgi identiski deputāti
VIDEO. “Jau divas avārijas, bet ceļa tīrītāja neviena, ko jūs gaidāt?” Mārtiņš nikns par gauso darbu uz A9 1
RAKSTA REDAKTORS
“Nogurums ir milzīgs.” Reinis vairākas stundas dienā pavada ceļā uz un no darba. Valsts darba inspekcija atklāj, kas viņam par to pienākas
Lasīt citas ziņas

Tomēr Brante vērš uzmanību uz to, ka, skatoties uz rindām pie lielveikaliem, protams, nāk Ziemassvētki, bet būsim godīgi – rindas veikalos nav mazinājušās, lai gan visi stāsta, cik viss ir dārgi, bet kā brauca ar lieliem ratiem no veikala, tā brauc.

Vai tie ir vieni un tie paši cilvēki?

“Es to nezinu. Bet ir otrais aspekts! Mēs bieži kautrējamies palūgt palīdzību un atnākt to pateikt, šāds sindroms mums arī ir!”

CITI ŠOBRĪD LASA

Skatoties uz aptaujas rezultātu, Brante saka, ka mēs esam malači, ka mēs varam un mēs darām, ka esam sapratuši, ka jāekonomē, esam nobijušies, bet vēl darām un varam.

Projektu “Preses klubs” finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raidījuma “Preses klubs” saturu atbild AS “TV Latvija”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.